• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe, 12 dni po zabiegu

m1C

New member
Czytając forum można się albo uspokoić albo jeszcze bardziej zestresować. W moim przypadku oba. 12 dni temu byłem obrzezany częściowo z powodu stulejki którą miałem od zawsze. Myślałem że po zabiegu będzie o wiele gorzej - jednak nie jest to takie straszne. Aczkolwiek chciałbym się dowiedzieć czy wszystko dobrze sie goi według was? Około tydzień po zabiegu na lewo i prawo od węzidełka powstały małe rany(?) bo rozejście cięcia raczej to nie jest. Do tego na węzidełku chyba puścił jeden szew i powstało okrągłe wgłębienie. Podczas ściągania napletka w spoczynku (robię to 2 razy dziennie od pierwszego dnia po zabiegu, myjąc wodą z mydłem a następnie smarowaniem detreomycyną) szczypie/boli węzidełko oraz wcześniej opisane rany. Nie jest to jakiś mocny ból tylko po prostu nie robię tego bezboleśnie (tak jak chyba powinno być). We wzwodzie nie próbowałem jeszcze ściągnąć do końca z powodu bólu węzidełka, ale udało mi się prawie do końca. Opuchlizna utrzymuje się od około 4 dnia po zabiegu. Wstawiam zdjęcia;

7 dni po zabiegu;

12 dni po zabiegu;

Wszystkie zdjęcia zostały zrobione chwilę po umyciu i posmarowaniu. Do tego naczytałem się o liszaju i białych plamkach. Czy od strony węzidełka na grzybie przypadkiem tego nie dostałem? Na napletku nic nigdy nie zaobserwowałem, a żołądź od tej strony zobaczyłem pierwszy raz dopiero po zabiegu więc nie wiem czy wcześniej to było. Kontrolę mam za ponad tydzień, ale chciałbym się dowiedzieć czy według was wszystko jest zrobione prawidłowo i zgodnie ze sztuką?
 
Ostatnia edycja:

maca_maz

New member
Zdjęć nie da się otworzyć. Unikaj wzwodów takim krótkim czasie po zabiegu na to przyjdzie czas, ściągnie napletka do mycia i odkażania będzie powodowało szczypanie i lekki ból z racji że jest to rana plus masz szwy, rób to po mału i nie na siłę, mi po częściowym obrzezaniu (high&lose) udało się w pełni odsłonić szwy dopiero po 2 lub 3 tygodniach. Po zagojeniu po 3 miesiącach we wzwodzie napletek schodził tylko za żołądź a dalej już nie chciał (coś jakby za ciasno było zszyte) ale to wszystko unormowało się po około 5/6 miesiącach.
 

m1C

New member
Dzięki za odpowiedź
Coś nie tak z tymi hostingami, powinno być teraz dobrze, 13 dni po zabiegu;


Co do wzwodów to staram się jak mogę ich unikać, ale 2 tygodnie przerwy od jakichkolwiek czynności daje często o sobie znać. Dzisiaj już prawie nie boli, chyba miejsce po puszczonym szwie na węzidelku sie zrosło, jednak te rany na lewo i prawo od węzidełka dalej są - ostatnie zdjęcie. Jak daleko napletek powinno się móc ściągnąć? Jestem w stanie za żołedzia i jeszcze malutki kawałek, wydaje mi się że opuchlizna przeszkadza.
 

m1C

New member
Trzymam do góry od początku tyle ile mogę, czyli prawie caly czas. Raczej nie puchnie, może nawet troche się zmniejszyło.
 

olekf646

Active member
To dobrze,ty masz częściowe obrzezanie więc pewnie będziesz musiał potem to rozciągać żeby zdjąć do końca bez problemu napletek,nic tutaj niepokojącego nie widać,ważne żeby ta opuchlizna się nie powiekszała,przez nią też nie możesz zdjąć i wedzidełko może się wydawać za krótkie,na wzwody poranne miałem zawsze przy łóżku wodę zamrożoną w butelce i przykladałem do jajek jak mnie budził wzwod
 
  • Like
Reactions: m1C

Aro03

New member
Siemanko
Słuchajcie mam pytanie do was Panowie
Skończyłem 21 lat i myślę o obrzezaniu
nie mam pojęcia co lepsze czy całkowite czy częściowe
Boję się tylko że mój „przyjaciel” po zabiegu jednym czy drugim będzie mniejszy
Zdarza się czasami że nawet podczas zwykłej masturbacji szybko mi leci sperma
Czy coś mi to pomoże?
Dajcie znać pozdrawiam Arek
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zalezy jakie stadium stuleji. Możliwe, że ty mozesz sobie chciec czesciowe ale będzie ono niewykonalne. To obawiasz sie ze po zabiegu bedzie krótszy czy ze bedziesz mial przedwczesny wytrysk? Bo cos to tak niezrozumiale piszesz.
Załóż własny wątek ze swoim problemem. W odpowiednim dziale oczywiście
 
Siemanko
Słuchajcie mam pytanie do was Panowie
Skończyłem 21 lat i myślę o obrzezaniu
nie mam pojęcia co lepsze czy całkowite czy częściowe
Boję się tylko że mój „przyjaciel” po zabiegu jednym czy drugim będzie mniejszy
Zdarza się czasami że nawet podczas zwykłej masturbacji szybko mi leci sperma
Czy coś mi to pomoże?
Dajcie znać pozdrawiam Arek

Nie zmniejszy się, bo nikt ci nie będzie ucinał żołędzi tylko skórę. Tylko całkowite, nie ma co się bawić w częściowe.
 

Podobne tematy

Do góry