• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite

greghh666

New member
skóra zewnętrzna napięta, wewnętrzna faluje dołączam zdjęcie bo nie wiem jak to opisać, od dołu gdzie było wędzidełko tez ciągnie wszystko ku górze i penis patrzy w dół gdzie był prosty
 

morgan66

Active member
Na moje oko masz jeszcze opuchliznę - zresztą jesteś 3-4 tydzień po więc to naprawdę "początek drogi" gojenia - tak to wygląda bo blizna się zacieśnia przy wzwodzie. Stosuj maści silikonowe (wcieraj intensywnie po 10 min okrężnymi ruchami) (+ ewentualnie poproś lekarza o Laticort jak jest mocno ciasnawo) i to się w ciągu kilku tygodni spokojnie rozciągnie i zmieni wygląd.
 

toastt

Well-known member
skóra zewnętrzna napięta, wewnętrzna faluje dołączam zdjęcie bo nie wiem jak to opisać, od dołu gdzie było wędzidełko tez ciągnie wszystko ku górze i penis patrzy w dół gdzie był prosty
Maść cepan na blizny robi cuda. Jak rana jest już w pełni zagojona, to możesz zacząć wcierać ją po kąpieli i delikatnie próbować rozciągać skórę. Będzie dobrze, tylko potrzeba przede wszystkim czasu. Nie od razu Rzym zbudowano i czas leczy rany.
 

Podobne tematy

Do góry