• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite

greghh666

New member
Dzień dobry, wczoraj miałem obrzezanie całkowite. Nie brałem żadnych przeciwbólowych cała noc przebiegła dość spokojnie, przy wzwodach wstawałem i chodziłem po pokoju, ogólnie nic nie boli aż do teraz jak zaczęło się dziwne pieczenie. Wziąłem przeciwbólowe godzinę temu ale średnio widzę różnice bo ciagle go czuje. To wszystko normalne?
 

Opalonykurczak

Active member
Dzień dobry, wczoraj miałem obrzezanie całkowite. Nie brałem żadnych przeciwbólowych cała noc przebiegła dość spokojnie, przy wzwodach wstawałem i chodziłem po pokoju, ogólnie nic nie boli aż do teraz jak zaczęło się dziwne pieczenie. Wziąłem przeciwbólowe godzinę temu ale średnio widzę różnice bo ciagle go czuje. To wszystko normalne?
Ja juz po 3 nocy jestem. Nic nie boli. Jedynie jak znieczulenie zeszlo to 2 godzinki lekko pobolewało. Wzwody tylko mnie budzily ze wzgledu na nadwrażliwość. Ogolnie jezeli chodzi o bol to spodziewalem sie konania przez tydzien xd.
 

greghh666

New member
Już jestem po pierwszej zmianie opatrunku, myślałem ze obrzezanie całkowite to będzie w pełni skóra naciągnięta nawet w spoczynku. Jak wrzucić zdjęcia? 3 dni po obrzezaniu. Krew leci jedynie z miejsca gdzie było wędzidełko(bez krwotoku), tak to suchutko
 

greghh666

New member
dwa zdjęcia, obrzezanie było 13.10.22
 

morgan66

Active member
To dobrze, że skóra rusza się w spoczynku - we wzwodzie nie zabraknie :) High na pewno masz bo jest sporo wew. napletka, i raczej też tight (ilość zew. napletka) bo napletek zew. raczej Ci żołędzi pokrywać w spoczynku nie będzie. Takie napięcie skóry w spoczynku to bardziej się uzyskuje przy l&t. Tak czy inaczej na moje oko wszystko powinno się raczej dobrze goić bez oponek, ciasnoty itp. i powinno być git.
 

nope

Well-known member
Szycie jest ładne, robota całościowo wygląda legancko. To czy masz luzna skore w spoczynku czy raczej nie zależy od tego ile twój mały rośnie w wzwodzie. Np u mnie jest luzna w spoczynku i pojawiają się fałdki a w wzwodzie sie napina. Jak masz pendraka dużego w spoczynku i mało rośnie w wzwodzie to można więcej wyciachac i nie braknie pozniej skóry.
 

greghh666

New member
sobota, 3 dzień. Trudna noc, nie wiedziałem co robić, poszedłem spać o północy i o 4 nogi i jaja bezpośrednio do zimnego kaloryfera aby zabić wzwód, chwile później znowu budzę się ponownie. Dzisiaj to będę bal iść się spać. Opatrunek praktycznie zdjąłem bez problemu jedynie w miejscu po wędzidełku trochę krwi było przyklejone. Jeśli ktoś nie czytał innego wątku to polecam sikać na stojąco tak aby ujście moczu było jak najniżej wtedy czekam chwile i przykładam papier, zakładam majtki, ani razu nie ubrudziłem bandażu moczem.

offtop jest opcja edycji postu po dodaniu na telefonie?
 

nope

Well-known member
Jak sie zbudzisz to idz sie wysikaj odrazu to szybciej wzwod opada i nie powinien cie odrazu obudzic. Miejsce po wedzidelku standard. Sam żem oderwał kilka razy strupa bo sie kleiło.
 

greghh666

New member
Wole nie brać przeciwbólowych wtedy podczas wzwodu się budzę i kontroluje sytuacje. Sikanie pomogło na pierwszy wzwód gdzie przed obrzezaniem nigdy nie chodziłem w nocy sie odlać.

Dzień 4, poniedziałek
Jedyna różnica ze w miejscu wedzidelka mniej krwi, ale pojawiła się po obwodzie gdzie nigdy wcześniej nie była, nie wiem czy za mocno nim nie kręciłem podczas oględzin. Szwy maja wypaść same, kontrole mam mieć za 4 tygodnie ale za 3 tygodnie wyjeżdżam i będę musiał przyspieszyć wizytę kontrolną. Szwy same wypadają czy trzeba im pomoc?





 

nope

Well-known member
Rozpuszczalne same wypadaja. Ale trzymaj je 3 tygodnie. To jest taki max dla szwow i pewniak ze sie nic nie stanie. Potem odrazu do wywalenia. Robote masz wzorową.
 

Podobne tematy

Do góry