• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite

nope

Well-known member
Bij do lekarza wczesniej tak jak mowiles i orzy okazji zobaczy. A jak masz jakies takie miejsce nie pewne to jeszcze mozesz kilka dni tam szew zostawić.
 

greghh666

New member
Dzień 6, wtorek
nocne wzwodu są strasznie męczące, już nie mam siły wstawać do kaloryfera tylko przytulam się do zimnej ściany, śpię krócej niż zawsze. Dziś dzień w którym mogłem według zaleceń lekarza umyć penisa wodą z szarym mydłem. Nie sądziłem ze jest tak wrażliwy, jak myłem octenisept wydawał sie już bardziej zahartowany. Co oznaczają te żółte plamy zmieszane z krwią i zastanawia mnie czemu kawałkiem po obwodzie jest takie czarne, kiedy to zmieni się w normalny kolor?




 

Humanista

Active member
Zolte plamy to wydzielina z wedzidelka, dosc powszechne. To czarne to raczej od krwiaka, po paru dniach powinno sie zmniejszyc. Nie przestrasz sie, jesli bedziesz mial lekkie krwawienie, ja mialem raz przy podobnym krwiaku, mimo ze szwy nie puscily. I nie bylo po tym komplikacji.
 

Trolo

Well-known member
Wędzidełko nie jest gruczołem, żeby coś się z niego wydzielało. To po prostu proces gojenia. Na nocne wzwody owiń ciasno w miejscu szwów penisa i powinno pomóc.
 

greghh666

New member
Dzięki za wszystkie opinie.

Dzień 7, środa (coś te dni mi się pokręciły bo mam 7 dzień, a zabieg był w czwartek)
Dzisiaj nic specjalnego, odeszła jedna szwa razem z opatrunkiem pomimo zwilżenia go. Krew nadal zostaje od strony wędzidełka ale wróciłem już do normalnych aktywności życiowych. Jak często zmieniać opatrunki? Po myciu dzisiaj godzinę pozwoliłem sobie go wietrzyć aby skóra dostała trochę tlenu o ile to coś zmienia. Pozdro
 

greghh666

New member
U jakiego lekarza miałeś przeprowadzany zabieg ?
Doktor Wiesław Tondel z Poznania, umówiłem się od razu na obrzezanie przez telefon mimo ze jest lekki problem sie dodzwonić, to jak już odbierze to już z górki :D Polecam, z doktorem trochę rozmawiałem podczas zabiegu ale zwyczajnie nie chciałem go rozpraszać.

Wędzidełko nie jest gruczołem, żeby coś się z niego wydzielało. To po prostu proces gojenia. Na nocne wzwody owiń ciasno w miejscu szwów penisa i powinno pomóc.
Lekarz mowil aby uważać z ciasnym opatrunkiem ze względu na ucisk który razem ze wzwodem może spowodować ostatni wzwód. Mój członek mocno rośnie względem swojej pierwotnej postaci i boje się za każdym razem czy nie jest za ciasno na ewentualny wzwód w nocy.


Dzień 7, czwartek, tydzień po zabiegu
Opatrunek założyłem wczoraj o 22 i dzisiaj o 20 pierwszy raz odszedł on bez problemu, żadnego śladu krwi. Podczas czyszczenia śladowa ilość pojawiła się z okolic wędzidełka. Nocne wzwody są już tylko nocnymi wzwodami - nic mnie nie budzi(śpię jak zabity).
 

greghh666

New member
Dzień 9, niedziela
Nic specjalnego się nie dzieje od kilku dni, jedynie to czarne miejsce mnie denerwuje. Myślałem aby ten czarny strup urwać pod gorącym prysznicem aby powstał nowy, dobry pomysł? Ktoś wie jak się pozbyć włosów z penisa? Wzwód pokazał mi ze skóra będzie lekko ciągnięta i włosy będą na członku.




 

nope

Well-known member
Strupy same odpadna, przemywaj szarym mydłem z wodą i będzie git. Legancko wygląda. Mi tez po obrzezaniu skora z włosami weszła na czlonka. Gole normalnie i jest git.
 

don_domini00s

Active member
Pico bello wygląda. Na włosy nic nie poradzisz, trzeba golić. U mnie nawet przed obrzezaniem wchodziły i to nawet w zwisie. Jak chcesz pernamentnie sie tych włosów pozbyć to tylko laser. I to tez co jakiś czas trzeba powtarzać.
 

Trolo

Well-known member
Jezeli będzie bardzo naciagnieta skóra, to blizna może zrobić się szeroka i poluzuje trochę skórę. Widziałem kiedyś takie na forum, że po zabiegu była wąska a po ponad roku zrobila się szeroka na około 0.5 cm może szersza.
 

greghh666

New member
Dzień 10, poniedziałek
w sumie to bym nie publikował progresu gojenia się rany, ale zauważyłem twarda żyłę która wcześniej nic nie odstawała od normy i była miękka. Teraz podczas spoczynku czuje lekkie twarde coś, podczas wzwodu twardnieje(żółty znacznik) + boli mnie miejsce zaznaczone na zdjęciu(czerwony kolor)(boli podczas wzwodu). Przejmować się tym? Zauważyłem tez ze podczas wzwodu obwód gdzie jest blizna jest węższy niż wewnętrzna część penisa i ciągnie skore w górę pod żołędzia. Dodatkowo dzisiaj ruszałem pęseta wszystkie strupy i starałem się je usunąć delikatnie.





 

nope

Well-known member
Chlopie za duzo kombinujesz. Nic nie rozumiem o co cho z tymi zdjęciami. To jest normalne ze po 10 dniach cie cos pobolewa, masz cos opuchniete itd na wygojenie sie czeka z reguly ten przyslowiowy miesiac ale takie pelne zagojenie (ze juz sie wszystko fajnie ulozy) to kilka miechow. Same zamkniete naczynka musza poschodzic a to też trwa.
 

don_domini00s

Active member
Te zgrubienia to zamknięte naczynka, tez mam. Raczej lepiej nie gmerac peseta przy tych strupach, dac im odpaść samoistnie przecież nie zostaną tam na wieczność 😊
 

greghh666

New member
Wszystko już dobrze się zagoiło. Mam jedynie problem podczas wzwodu z miejscem cięcia/łączenia jest ono o tyle ciasne ze ciągnie skore(z brzucha) ku żołędziu przez co wewnętrzny napletek się faluje. Jak poradzić sobie z tym? Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry