• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Low&Tight dr Tondel

80051

Active member
no dokladnie, moglem wiecej ta mascia silikonową smarować albo tych plastrow dluzej uzywac ale nie chcialo mi sie bo meh
 

nope

Well-known member
Mysle ze mozesz dalej kleic bo 4 miesiace to krotki okres dla blizny i calkowita przebudowa trwa bodajze cos kolo roku xd wiec jak masz checi to smialo ale z tego co tak patrze po fotach to co tam sie tak zroslo to mysle ze jeszcze sie samo wyrówna
 
  • Like
Reactions: AGv

telewizor

Member
Ja jestem juz 3 lata po i powiem ze przez pierwszy rok sie ciagle cos zmienialo. Tez robilem u Tonda, po zabiegu poltorej miesiaca przerwy od wszelkiej aktywnosci.
Pozniej wszystko wracalo powoli do normy, tylko bardzo martwilo mnie to ze skora byla mocno naciagnieta (zaciagalo z brzucha), chcialem nawet isc na poprawke, ale pomyslalem ze zaczekam i po kolejnym miesiacu bylo lepiej. Jakies pol roku po zabiegu napinanie skory calkiem ustapilo, blizna jednak zmieniala sie az do mniej wiecej roku po zabiegu.
Z perspektywy czasu stwierdzam, ze to byla korzystna koniecznosc. Najbardziej szkoda wedzidelka i to jedyna rzecz ktorej zaluje, ale za to cala reszta, w tym kontrola podczas seksu jest nieziemska - moze byc 5 minut i 30. Higiene duzo latwiej utrzymac, szczegolnie podczas upalow (poce sie bardzo mocno - sprawy genetyczne, tak juz mam).
Jesli chodzi o seks - pamietajcie - wszystko zaczyna i konczy sie w glowie.
Ten zabiej to bardzo powazna ingerencja w organizm i nie ma co liczyc ze po miesiacu bedziecie jechac jak pewien lysy pan wielu profesji.
A i to, o czym kolega wspominal - widok napietego penisa wsuwajacego sie i wysuwajacego jest wart tego calego cierpienia.
 
  • Like
Reactions: AGv

Sebix92

Active member
Ja jestem juz 3 lata po i powiem ze przez pierwszy rok sie ciagle cos zmienialo. Tez robilem u Tonda, po zabiegu poltorej miesiaca przerwy od wszelkiej aktywnosci.
Pozniej wszystko wracalo powoli do normy, tylko bardzo martwilo mnie to ze skora byla mocno naciagnieta (zaciagalo z brzucha), chcialem nawet isc na poprawke, ale pomyslalem ze zaczekam i po kolejnym miesiacu bylo lepiej. Jakies pol roku po zabiegu napinanie skory calkiem ustapilo, blizna jednak zmieniala sie az do mniej wiecej roku po zabiegu.
Z perspektywy czasu stwierdzam, ze to byla korzystna koniecznosc. Najbardziej szkoda wedzidelka i to jedyna rzecz ktorej zaluje, ale za to cala reszta, w tym kontrola podczas seksu jest nieziemska - moze byc 5 minut i 30. Higiene duzo latwiej utrzymac, szczegolnie podczas upalow (poce sie bardzo mocno - sprawy genetyczne, tak juz mam).
Jesli chodzi o seks - pamietajcie - wszystko zaczyna i konczy sie w glowie.
Ten zabiej to bardzo powazna ingerencja w organizm i nie ma co liczyc ze po miesiacu bedziecie jechac jak pewien lysy pan wielu profesji.
A i to, o czym kolega wspominal - widok napietego penisa wsuwajacego sie i wysuwajacego jest wart tego calego cierpienia.
Czy mógłbyś pokazać, jak wygląda po takim czasie?
 
  • Like
Reactions: AGv

mati12

Well-known member
Wiele razy Wrzucałem na forum zdjęcia na bieżąco jesteś tutaj od dawna powinieneś je widzieć chyba niczym więcej nie zaskoczę
 

80051

Active member
Powiem szczerze, że to forum ma swoje wady i zalety, jak wszystko. Olbrzymią zaletą jest to, że pewnie nie ja jeden dostaliśmy tu wsparcie i finalnie dzięki forum dopiero zdecydowalem się na zabieg. Z drugiej strony bardzo łatwo nastawić się negatywnie, tego w całej przygodzie wolałbym uniknąć. Ciężko mi było uwierzyć "że wszystko ok" po zabiegu, szukałem dziury w całym
 

Fopi

Member
w sumie zaktualizuje:

minelo pare miesiecy od ostatniego postu i tak:
- brak problemow z lodem, normalnie dochodze
- brak problemow z waleniem, wale na sucho (bez sensu z zelem sie ujebac caly)

jestem zadowolony, pogodzilem sie nawet juz z tym naciągiem skóry przy wzwodzie. jest fajnie no
A ile Ci zajmuje walenie i dochodzisz zawsze? Myśle czy nie poprosić Tondla o wycięcie większej ilość wewnętrznego napleta ze względu na to że mi pęka ciagle, tylko obawiam się efektu...
 

80051

Active member
A ile Ci zajmuje walenie i dochodzisz zawsze? Myśle czy nie poprosić Tondla o wycięcie większej ilość wewnętrznego napleta ze względu na to że mi pęka ciagle, tylko obawiam się efektu...

Dochodze zawsze, jakbym miał walić na wyścigi to z napletkiem szybciej chyba, ale jak taka standardowa sesja to podobny czas i kontrola
 

Podobne tematy

Do góry