• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite-dzień po zabiegu/efekty

MKD

Active member
No ja robilem tak, ze opatrunek nie oslanial w ogole zoledzi, tylko wedzidelko wiaodmo tam trzeba bylo i linie szycia. Zoladz byla na wierchu, reszta w opatrunku i tak juz pierwszego dnia po lezalem glownie bo to w hotelu
 

mw1998

Member
Dzień 9 po zabiegu, od 2 dni bardzo mocno łuszczy mi się naskórek, na zdjęciu kiepsko to widać, ale na całej powierzchni jest to złuszczony. Czytałem wypowiedzi, że to dobrze i dzięki temu żołądź nieco przyzwyczai się do nowych bodźców, czy to prawda? Po za tym jak oceniacie?
 

kamilops

Active member
to naturalny proces, mozesz go nawilzyc sobie jakąś oliwką raz dziennie, nie uzywaj suchych mydeł zeby nie przesuszac sprzetu, a on sie dostosuje
 

wacie

Active member
Masz jeszcze zszywki ?
Mi chyba w ósmym dniu wypadła ostatnia.
Najdłużej trzymał się jeden supełek na wędzidełku.
Ty już próbuj moczyć pierścień , u mnie pod prysznicem bez dotykania sam strumień wody odciągał go od rany.
I ta opuchlizna zniknęła jak pozbyłem się pierścienia.
 

mw1998

Member
Masz jeszcze zszywki ?
Mi chyba w ósmym dniu wypadła ostatnia.
Najdłużej trzymał się jeden supełek na wędzidełku.
Ty już próbuj moczyć pierścień , u mnie pod prysznicem bez dotykania sam strumień wody odciągał go od rany.
I ta opuchlizna zniknęła jak pozbyłem się pierścienia.
Tak, od wczoraj staram się moczyć, ale z racji bardzo dużej nadwrażliwości z tym strumieniem wody to musze uważać, bo każde mocniejsze "uderzenie" w żołądź powoduje duży ból.
 

wacie

Active member
Nadwrażliwość przechodzi z czasem.
Pierwsze dni są trudne ale już po dwóch tygodniach jest lepiej , po trzech nie mam żadnych z tym problemów.
 

MKD

Active member
a jakie są sposoby na tą nadwrażliwośc?

na logike, dotykanie sie. Nadwrazliwosc ustepuje samoistnie rowniez ze wzgledu na suche srodkowisko. Wytwarza sie nowy naskorek, grubszy oczywiscie. Poza tym sama zamiana opatrunku rowniez przyzwyczaja zoladz do dotyku. Wystarczy przez 2 tygodnie zmieniac opatrunki, myc sie powoli i dokladnie i ogolnie po 2 tygodniach lub wczesniej o ile krwawienie ustapilo pochodzic codziennie nawet 15 minut bez opatrunku i nadwrzliwosc zniknie.

Ja miesiac po zabiegu byla tak czuly, ze podczas seksu oralnego to byl obled! W sensie taka mega przyjemnosc ze no nie dalo sie wyrobic ale teraz juz jest wszystko w normie.
 

mw1998

Member
na logike, dotykanie sie. Nadwrazliwosc ustepuje samoistnie rowniez ze wzgledu na suche srodkowisko. Wytwarza sie nowy naskorek, grubszy oczywiscie. Poza tym sama zamiana opatrunku rowniez przyzwyczaja zoladz do dotyku. Wystarczy przez 2 tygodnie zmieniac opatrunki, myc sie powoli i dokladnie i ogolnie po 2 tygodniach lub wczesniej o ile krwawienie ustapilo pochodzic codziennie nawet 15 minut bez opatrunku i nadwrzliwosc zniknie.

Ja miesiac po zabiegu byla tak czuly, ze podczas seksu oralnego to byl obled! W sensie taka mega przyjemnosc ze no nie dalo sie wyrobic ale teraz juz jest wszystko w normie.
U mnie to chyba problem leży w głowie, zakładanie i zdejmowanie opatrunków z dnia na dzień coraz lepiej (pierwsze dni to był horror), jestem w stanie po 2-3 godziny chodzić bez opatrunku, powoli oczywiście, ale da się i to bez jakiegoś szczególnego bólu, ale byle dotknięcie powoduje że odskakuje jak oparzony. Do tego stopnia że nawet przykrycie się kołdrą to przy dotyku kołdry odczuwam nieco ból.
 

mw1998

Member
Mam pytanie, jak uważacie lepiej przyzwyczajać penisa ładując go po prostu w ciasne gacie czy jednak zacząć od czegoś luźniejszego? Dodam że próbowałem w luźną piżamę i nie poszło za dobrze, dlatego myślałem nad inną metodą.
 

wacie

Active member
Mam pytanie, jak uważacie lepiej przyzwyczajać penisa ładując go po prostu w ciasne gacie czy jednak zacząć od czegoś luźniejszego? Dodam że próbowałem w luźną piżamę i nie poszło za dobrze, dlatego myślałem nad inną metodą.
Każdy z nas jest inny , inaczej odczuwa.
Ja w ciasnych gaciach czułem się lepiej.
 

mw1998

Member
Sorry, że męczę ale jeszcze jedno pytanie, w ciasnych gaciach nosić penisa ustawionego do góry, czy w pozycji naturalnej? A może nie ma to żadnego znaczenia?
 

mw1998

Member
No ja już jestem niecałe 2 tygodnie po i chciałbym powoli wracać do normalności już, także chyba spróbuję normalnie go ładować zobaczymy co z tego wyjdzie. Chociaż skoro jest problem z dotykiem to myślę że majtki też będą niezłym przeżyciem haha
 

mw1998

Member
Dzisiaj pierwszy drobny sukces, udało mi się założyć gacie na 10 minut. Nie było najgorzej, aczkolwiek krok strasznie pokraczny, nadwrażliwość nie pozwala jeszcze na normalne chodzenie, ale liczę że to krok w dobrym kierunku i za tydzień to będzie już jakoś sensownie wyglądać.
 

mw1998

Member
Trochę mnie niepokoi to miejsce, w innych wygląda to całkiem nieźle, a tutaj mam wrażenie że rana się rozłazi, co uważacie?
 

Podobne tematy

Do góry