• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Dr Mroczek

też bym chciał, ale troche się tego boję...dlatego póki co chodzę ze ściągniętym napletkiem, nie wygląda aż tak atrakcyjnie jest spoko, wygodnie, nic nie śmierdzi, jest super.
 

koro33

Member
Minął kolejny miesiąc od zabiegu więc wlatują nowe zdjęcia. Naklejam ciągle plastry. Został mi jeszcze ostatni więc pewnie z miesiąc będę go używał. Efekty jak sami widzicie, zrobiłem zdjęcie tej blizny z lewej strony i się już porządnie wygładziła. Ogólnie to już wszędzie blizna zrobiła się miękka bez żadnych twardości. Wędzidełko niestety ciągle się pompuje po nocy i chyba już tak zostanie. Myślicie że można z tego wędzidełka zrobić jeszcze plastykę aby nie było aż tak odstające i duże bo chyba rzadko widuje się tak duże wędzidełko. We wzwodzie ta wielkość aż tak nie przeszkadza ale w spoczynku widać że jest spore. Nie mówię że teraz bym je zrobił, bo teraz chce się wkońcu nacieszyć zdrowym pendrakiem.😀

 

koro33

Member
Wiem że usunąć to zawsze można ale mi chodzi o to czy można te wędzidełko zmniejszyć aby było mniejsze bez całkowitego jego usuwania.
 

Zib33

Active member
Wiem że usunąć to zawsze można ale mi chodzi o to czy można te wędzidełko zmniejszyć aby było mniejsze bez całkowitego jego usuwania.
Spytaj lekarza, ale moim zdaniem może być z tym kłopot. Ty już wędzidełka nie masz, tylko grubą bliznę po nim, a operowanie blizny jest słabe - zwykle się wycina ją całą do "zdrowej" tkanki. Ja proponowałbym, żeby sobie dał na przeczekanie kilka miesięcy - efekt masz jedynie estetyczny i to nawet niektórym może się spodobać. Może po prostu się przyzwyczaisz i zaakceptujesz nowy wygląd.
 

koro33

Member
Witam, dawno mnie tu nie było. Daje aktualizację po około 7 miesiącach od zabiegu. Z mojej strony jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu. Wszystko działa jak należy.
 

kRiss

Member
Mam pytanko. Ty masz pozostawione wędzidełko czy nie? Bo u mnie to wygląda podobnie i ja cały czas myślałem, że miałem je wycięte przy zabiegu obrzezania do momentu, kiedy niedawno urolog inny niż ten od zabiegu stwierdził, że miałem wydłużone wędzidełko, co mnie trochę zaskoczyło.
 

Podobne tematy

Do góry