• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Dr Mroczek

don_domini00s

Active member
Narazie kleje, nosze, dopiero 3 plaster nakleiłem wczoraj wiec zbyt dużo nie mogę powiedzieć. Myślałem, że będę bardziej czuł, że mam go naklejonego na małego ale w robocie całkowicie o nim zapominam, dopiero jak zaswędzi to takie "oooo plaster". Nie odklejają się, chyba, że już tak połowa 3 dnia i pod koniec to tak, już wtedy to znak do zmiany na nowy. Trochę te pierwsze kawałki źle pociąłem bo zrobiłem je lekko za krótkie i po obwodzie nie starczają i nie chce ich jakoś mocno naciągać żeby nie ściskać tej blizny. Następne już dłuższe zrobię żeby chociaż taka zakładka była 0,5cm.
 

nope

Well-known member
Ciężko powiedzieć co z tymi śladami będzie. Może sie troche zleją i będą mniej widoczne. Czas pomoże ; )
 

koro33

Member
Oby było jak mówisz ale i tak na zdjęciach wygląda to gorzej niż w rzeczywistości więc nawet gdyby tak zostało to nie byłbym niezadowolony bo i tak tego aż tak nie widać i też niektórzy mają gorzej ode mnie więc nie narzekam, wręcz przeciwnie jestem zadowolony z efektu końcowego 😃.
 

koro33

Member
Z tym wędzidełkiem jest dziwna sprawa bo raz jest takie napuchnięte jak na zdjęciu a raz jest bez tej całej opuchlizny po bokach.
Nie puścił mi szew żaden, a czy plastry pomogą to czas pokaże 😀
 

koro33

Member
Plastry stosuje od dwóch miesięcy i pewnie jeszcze z dwa miesiące będę stosował do całkowitego zniknięcia blizn. Zgaduje że to głównie ich zasługa w kwestii "polerowania" blizn.
 

koro33

Member
Troszkę przesada z tymi filmami ale dzięki 😀. Jeżeli chodzi o praktykę to dla mnie jest podobnie jak było przed operacją, z tym wyjątkiem że mogę trochę dłużej i częściej mi się chce gdy widzę jak on wygląda 😂. I też ani razu nie poczułem żadnego przykrego zapachu co gdy miałem napletek to się czasem zdarzało.
Tylko żeby nie było tak kolorowo to gdy miałem napletek to po dłuższej abstynencji miałem bardzo intensywny orgazm a teraz po przerwie to aż tak silnego nie miałem, ale chyba to jest wina mojego organizmu a nie operacji.
 

Podobne tematy

Do góry