• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Dr Mroczek

koro33

Member
Ok zrobię jak piszecie. Jutro będę dzwonił po urologach i szukał kogoś kto mnie przyjmie do końca tego tygodnia.
Kurde wygląda naprawdę kozacko.
Swoją drogą musiał ten lekarz jakoś mocno te szwy zawiązać skoro juz 22 dzien i masz prawie wszystkie jeszcze na miejscu. Nawet pod wpływem codziennej higieny one się z czasem luzuja i wypadają. Przynajmniej u mnie tak było.
Może dlatego mam jeszcze dużo szwów nierozpuszczonych, bo doktor pozwolił mi pierwszy raz wziąć prysznic jakieś 2 tygodnie po zabiegu.
 

koro33

Member
Dobrze zrozumiałem, bo pamiętam że byłem w piątek na drugiej wizycie kontrolnej po zabiegu który miałem w poniedziałek i powiedział że mogę wziąć kąpiel dopiero w przyszłą sobotę i nawet zaznaczył że nie w najbliższą 😄
 

don_domini00s

Active member
Nie no pewnie mial na myśli kapiel taka w wannie a nie zwykły prysznic. Żeby świeżego szycia nie zanurzać na długo w ciepłej wodzie żeby się nie rozeszło. Mi tez o tym lekarka mówiła, ze prysznic owszem ale żeby nie lac wody bezposrednio i ze kąpiele w wannie narazie odpadaja.
 

koro33

Member
Już pójdę do urologa, żebym niczego nie popsuł bo niektóre szwy są schowane w skórze i byłoby ciężko się do nich dostać a dodatkowo przedstawię mu mój problem z pęcherzem który opisałem wyżej.
 

koro33

Member
26 dzień po zabiegu.
Byłem dzisiaj u innego urologa który wyjął mi wkońcu szwy i powiedział że niektóre już były wrośnięte w skórę i poleciała gdzieniegdzie krew. Może dlatego Mroczek mówi że nie usuwa szwów bo może on jakoś je inaczej zakłada że one wrastają w skórę. I niestety zostały prawie na całym obwodzie ząbki. Czy jest szansa że po zastosowaniu jakichś maści lub plastrów one znikną?
Co do moje problemu z oddawaniem moczu to powiedział abym zrobił posiew moczu i na następnej wizycie u niego zrobił USG.

 

koro33

Member
Zauważyłem dzisiaj że kolor spermy zrobił się żółty.Od około 1.5 przeczuwałem że coś jest nie tak z moją prostatą ale nie miałem pewności aż do dzisiaj. Gdy sprawdziłem co oznacza żółty kolor spermy to potwierdziło się że coś jest nie tak z prostatą.. Myślałem że w tak młodym wieku nie choruje się na choroby prostaty a jednak.
 

koro33

Member
Daję aktualizacje 36 dni po zabiegu.
Od jakoś 5 dni smaruje 2 razy dziennie maścią sutricon, ale się zastanawiam czy już aby nie przenieść na plastry tej samej firmy bo nie raz nie ma się czasu smarowanie maści. Z masturbacją jest już bardzo dobrze tylko muszę jeszcze znaleźć lepsza technikę. Następna aktualizacje dam gdy będzie widać większe efekty działania maści/plastrów.

 

don_domini00s

Active member
Efekt wizualny moim zadaniem mega. Co do plastrów to myślę ze śmiało, ja po dwóch dniach z żelu przerzuciłem na plastry bo tak samo nie miałem czasu/ochoty na wmasowywanie tego żelu, trochę to było upierdliwe według mnie.
 

Podobne tematy

Do góry