• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite 21.09 - zdjęcia po zabiegu, czy to tak powinno być? Oponka + spuchnięte wędzidełko

latek777

Active member
Tak, tak jak każdy tutaj powtarzam, że blizna po zabiegu się rozciąga i to co jest miesiac po zabiegu, pół roku, rok to zupełnie inne światy i na efekt końcowy po takim ingerencji tak na prawdę trzeba czekać do 2 lat aż będzie właściwie wygojenie blizny
dwa lata trzeba czekać na efekt po zabiegu? a jak ćwiczyć zeby rozciągnąć?
 

Trolo

Well-known member
No jak się używa penisa? po obrzezaniu to seks i walenie konia. Skóra musi się naciągnąć. Dostosować do napięcia we wzwodzie.
 

pqblito

Member
A mi się wydaje, że na początku właśnie trzeba dać sprzętowi dojść do siebie, bynajmniej ja w ten sposób do tego podszedlem
 

MKD

Active member
Nie tyle co zadaje ale ciagle te same. Ja juz prawie 8 miesiecy po a tutaj pol roku pytan czy po zabiegu penis mniejszy
 

AGv

Active member
MKD jak u ciebie 17+, to 1cm minus to nie problem, a jak u mnie 12, to jak będzie jeszcze krótszy, to będę sikał sobie po palcach w kiblu🤣
 

MKD

Active member
Ja akurat zyskalem troche i tez nie mam potwora bo zaledwie 14.5cm, no troche wiecej bo blisko 15.

ale przeciez nie obcinaja penisa i nie zszywaja w pozniej zeby cos stracic. Ciala jamniste pozostaja bez zmian
 
  • Like
Reactions: AGv

latek777

Active member
Nie tyle co zadaje ale ciagle te same. Ja juz prawie 8 miesiecy po a tutaj pol roku pytan czy po zabiegu penis mniejszy
wiem, ze to śmieszne jest, ale cały czas się waham, jakoś sobie radzę ale wiem, że to na dłuższą metę się nie sprawdzi, trzeba zrobić porządek, ale z tyłu głowy mam te wszystkie problemy jakie niektórzy mieli po zabiegu, gdyby sprzęt nie działał to bym sie nie zastanawiał a tak się nie mogę zdecydować, na bank nie chciałbym mieć żołedzi na wierchu w spoczynku, ale z tego co piszecie potem może być problem jak jest częściowe obrzezanie
 

MKD

Active member
Ja mam na wierzchu, bardzo dbalem bo miesiac w domu bylem. Zmienialem opatrunki, mylem, smarowalem masciami i naprawde nie ma czego sie obawiac. Chirurg z doswiadczeniem i bedzie ok
 

MKD

Active member
emofix na rany na szybsze gojenie. Ale na smarowalem sam opatrunek a nie typowo rane i nie dosyc ze latwiej bylo mi ten opatrunek zalozyc to tez latwiej bylo go sciagnac
 

nope

Well-known member
wiem, ze to śmieszne jest, ale cały czas się waham, jakoś sobie radzę ale wiem, że to na dłuższą metę się nie sprawdzi, trzeba zrobić porządek, ale z tyłu głowy mam te wszystkie problemy jakie niektórzy mieli po zabiegu, gdyby sprzęt nie działał to bym sie nie zastanawiał a tak się nie mogę zdecydować, na bank nie chciałbym mieć żołedzi na wierchu w spoczynku, ale z tego co piszecie potem może być problem jak jest częściowe obrzezanie
Nie będziesz miec problemu z wzwodami czy z tym ze penis bedzie nie uzywalny.... Po czesciowym mozesz miec oponke albo nie do konca wyciętą zwężoną skóre i po prostu dalej będzie ciasno ale dalej będzie stawal jak wczesniej w tym temacie ci sie NIC NIE ZMIENI bo nie wycinają ci ciał jamistych ani nic z fiuta oprocz SKÓRY
 

MKD

Active member
Sam brak napletka sprawia, ze wyglad wizualny jest bardziej zachecajacy dla kobiet.

tak jak mi moja mowila. Roznica miedzy zarosnietym kłakami nie obrzezanym penisem a obrzezanym i wydepilowanym jest ogromna
 

Podobne tematy

Do góry