• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - 2 dni po zabiegu, chce poznać opinie

Robocopo

New member
Witam, w ostatni piątek przechodziłem zabieg obrzezania. Domyślam się, że wędzidełko też zostało usunięte. Dzisiaj po kąpieli zrobiło mi się coś białego pod żołędziem, przeszkadza to bo przylepia się do opatrunku. Chirurg kazał tylko robić okłady z rivanolu i przemywać żołądź rumiankiem, w następny piątek mam przyjść na ściągnięcie szwów. Przepisał jakieś tabletki na krzepnięcie krwi i coś tam jeszcze, żadnych maści czy psikaczy. Czy wszystko jest w porządku? Mam problem z nocnymi wzwodami, kiedy mały staje cholernie mnie boli, muszę na chwile wstać z łóżka żeby opadł.
- Album on Imgur - tak to wygląda na tę chwilę.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wyglada ok. Szczegolnie ze minely dopiero 2 dni. Bol przy nocnych wzwodach to norma. Trzeba przemeczyc sie. Ja wstawalem srednio 3,4 razy na noc.
 

Robocopo

New member
Mamy środę, dzisiejszej nocy również miałem wzwód i aż musiałem z bólu wstać, poszedłem do łazienki i patrze, że opatrunek cały zakrwawiony w miejscu szwów. Mam nadzieje że te wzwody nie uszkodziły szwów? W piątek mam przyjść na kontrole i ściągniecie szwów ale skoro rana się jeszcze nie zabliźniła i dalej leci mi krew, chyba nic z tego nie będzie.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
W piatek pojutrze czy za tydzien? Ja bym poczekal z tymi szwami bo jak sie rozlezie rana to będziesz mial przerabane. Opytmalnie to tak z 2.5-3 tyg.
 

Robocopo

New member
Jutro. Oczywiście dostosuje się do lekarza bo nie mnie tu decydować. Martwiią mnie nocne wzwody, bo niekiedy tak mocno rwą mnie szwy że mam potem zakrwawiony opatrunek..
 

Robocopo

New member
Wszystkie szwy zostały dzisiaj ściągnięte, mam teraz stosować maści. Jedna to solcoseryl, a druga unguentum neomycini. Lekarz mówił że jedna do stosowania na dzień, druga na noc, a ja nie dosłyszałem i teraz nie wiem, której kiedy używać. Może ktoś coś poradzić?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie powiem ci ktora na noc ktora na dzien bo kazda ma calkiem inne dzialanie. Wiec moim zdaniem jeden ch kiedy ktora dasz. Przeczytaj ulotki szczegolnie tego unguentum neomycini bo to lek na zmiany chorobowe, ten drugi lek wspomaga gojenie. I powodzenia w pierwsza noc bez szwow.
 

Robocopo

New member
Posmarowałem neomycyną, ogólnie mały raz może stanął na baczność, budze się rano i szok - - Album on Imgur . Przestraszyłem się że rana się rozlazła ale chyba to nie jest to co mi się wydaje? Czy to ta niesławna oponka?
Zrobiłem okład z rivanolu żeby troche odkazić, mam na to potem bezpośrednio nakładać maście?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No i chuj. Mowilem ze za szybko szwy usuneli. Kutas to nie palec. W wzwodzie sie rozciaga i szwy powinny siedziec dluzej. Bedziesz mial super blizne. To nie jest oponka a efekt ze skora sie zrastala ale nie zdarzyla bo wzwod ja rozwalil. Jak szyja szwami rozpuszaczalnymi to daja mocniejsze ktore dluzej sie rozpuszaczaja niz zwykle wlasnie dlatego zeby skora miala wiecej czasu na zrosniecie sie. Normalnie skora goi sie w okolo 7-10 dni ale w miejscu ktore nie pracuje tak mocno. Na penisie potrzeba wiecej czasu. U siebie szwy wyciagnalem po 3.5 tygodnia. Zona miala ostanio szyty kciuk i szwy siedzialy 2 tyg dla bezpieczenstwa. Nie wiem po jaka cholere je ruszac szybciej przeciez sie od nich nie umiera. Niech zrobia swoje przez te 2 lub 3 tyg i dopiero je wyrzucać
 
Ostatnia edycja:

Robocopo

New member
No to zajebiście, lekarz tylko spojrzał raz i powiedział że do usunięcia będą, zapytałem się czy wszystkie to odpowiedział że zobaczy. W efekcie nie zobaczył,a jego asystentka zabrała się do roboty i wyciągała wszystko jak leci. Gdybym się znał to bym zwrócił uwagę wcześniej... do chuja pana jeśli to ma tak teraz wyglądać to się wściekne. Drugi raz raczej nie zszyją..
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Az tak to sie nie znam. Zszyc mozna zawsze tylko czy przed tym nie musieliby znow troche wyciac by oczyscic czy zaszyc jak leci, nie wiem. Napisales wczesniej, ze nie tobie decydowac kiedy wyjma szwy. A niby czemu nie? Sam pisales ze po nocnych wzwodach leciala krew. Wlasnie dlatego ze rana nie byla zamknieta i wszystko trzymaly szwy. Ile to juz ludzi na forum pisalo ze im sie rozeszla rana czy to przez wczesne wyjecie szwow czy przez nieumiejetne zszycie. Pamietam jak mi gadal chirurg ktory mnie kroil ze na penisa daje szwy rozpuszczalne ale troche mocniejsze niz normalnie aby nie poluzowaly sie szybciej jak 2 tyg. Mimo moczenia ich pare razy dziennie juz od 3 dnia dopiero po 2.5 tygodnia zaczely sie ruszac a wyciagnalem je po 3.5 tygodnia.
 

Robocopo

New member
Może się ktoś jeszcze wypowiedzieć? Co mogę teraz zrobić? Czy to nadaje się do ponownego szycia? Specjalnie nie smaruje tego miejsca maścią na gojenie chociaż to pewnie nic nie da. Zadzwonie jutro do swojego "lekarza" i zobacze co powie.
 

Podobne tematy

Do góry