• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzęk po usuwania stulejki

Matel92

New member
Witam, w poniedziałek miałem zabieg usuwania stulejki. Mija 4 dzień i doskonale zdaje sobie sprawę że obrzęk jest normalny, tylko w zaleceniach przez lekarza mam pilnować by rana znajdowała się pod opatrunkiem, a na tą chwilę miejsce napletka jest opuchnięte na tyle że styka się z żołądziem i przykrywa całkowicie ranę gdzie nie mam do niej dostępu. Boję się ściągnąć tą opuchliznę z miejsca szycia. Czy to normalne i wystarczy tylko przeczekać? Niestety nie mogę się skontaktować z lekarzem który mi wykonywał zabieg bo jest ma urlopie a kontrole mam dopiero w środę.
 

dandoo

Active member
stulekę leczy się ma 3 sposoby - plastykę napletka, obrzezanie częściowe lub całkowite, bez dokładnego opisu i zdjęć nikt Ci nic nie podpowie, to co ważne to dokładne przemywanie i dezynfekcja rany. jak się nie dzieje nic niepokojącego to do środy przetrwasz.
 

Matel92

New member
Było to obrzezanie całkowite. Dzisiaj jedynie po oddaniu moczu trochę krew mi poleciała, ale poza tym nic innego się nie dzieje.
 

Matel92

New member
 

Podobne tematy

Do góry