• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzęk po obrzezaniu jak naciągnąć napletek.

toastt

Well-known member
Jak będziesz trzymał penisa do góry (na przykład poprzez przyklejenie go plastrem do brzucha) z naciągniętym napletkiem, to wtedy limfa nie będzie się w nim zbierać i nie będzie oponki. Oponka wynika z zaburzonego przepływu limfy.
 

nope

Well-known member
Noś nałożony napletek tak jak na ostatnim zdjęciu co wyslales. Choć po tylu dniach to nie wiadomo czy pomoże. Nic sie nie przejmuj tymi szwami ze cie kłują. Lepsze to niż oponka która zostanie. Napletek póki co odwijaj tylko do zadbania o higenę , spryskania octeniseptem itd.
 

Lukszdi

New member
Można powiedzieć, że półtora dnia po naciąganiu tak to wygląda...
Jak sądzicie jest nadzieja by zeszło? Dużo jeszcze pozostało?
Dodatkowo chciałbym spytać, czy penis wygląda prawidłowo gdy jest zasłonięty? Przypomina trochę maczugę...
 

Lukszdi

New member
W ogóle jak można zauważyć porównując moje poprzednie zdjęcia kilka szwów odpadło (przy ściąganiu i zakładaniu napletka) co było "zamontowane" pod wędzidełkiem. Obyło się bez bólu i krwi, czy jak na 11-ty dzień to nie za wcześnie?
 

Anonim31

Member
W ogóle jak można zauważyć porównując moje poprzednie zdjęcia kilka szwów odpadło (przy ściąganiu i zakładaniu napletka) co było "zamontowane" pod wędzidełkiem. Obyło się bez bólu i krwi, czy jak na 11-ty dzień to nie za wcześnie?
Mi i w 5 dniu parę wypadło i się nie rozchodziła rana - jeżeli nic ci się nie rozeszło, nie krwawiło to jest git. Skup się na trzymaniu do góry i zwinięciu oponki do środka żeby się wchłonęło to co się da.
 

Podobne tematy

Do góry