obawy

dammed

New member
Hej,
proszę o pomoc... nie wiem czy to stulejka, napletek zsuwa się normalnie, lecz przy całkowitym zsunięciu podczas wzwodu czuję mocny ucisk, coś jakby za krótkie wędzidełko... ostatnio podczas seksu zostało lekko naderwane, czy ktoś może mi doradzić co z tym zrobić? boję się, że zrośnie się i będzie tak jak przedtem... przez to wszystko jestem jednym kłębkiem nerwów... co mam z tym zrobić? oczywiście udam się do urologa ale zanim będę miał czas żeby się do niego wybrać to się zdąży zagoić.
 

Alex

New member
Każde naderwanie wędzidełka powoduje zabliźnianie się a co za tym idzie wędzidełko robi się krótsze. Tak jak napisałeś, udaj się do urologa. Fachowiec obejrzy to i prawdopodobnie zaproponuje wydłużenie bądź też usunięcie wędzidełka.
 

Alex

New member
Sam zabieg wydłużenie/usunięcia wędzidelka to około 20-30 minut max. Jeżeli chodzi o kwotę to niestety nie pomogę. Ja wydłużane wędzidełko miałem jakieś 4-5 lat temu.
 

dammed

New member
To już wszystko wiem co chciałem,
Uspokoiłeś mnie, jutro lecę do lekarza i będę działać, jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :)
 

scream

New member
jak już kolega napisał powyżej, zabieg trwa ok 20/30 minut. Co do kosztów, ja za zabieg zaplacilem 850 zł (500zl stulejka, 350 wedzidelko)
 

dammed

New member
Dziękuję za odpowiedzi :) Męczy mnie tylko czas gojenia się i czy to kłopotliwe ale dopytam się lekarza. pozdrawiam!
 
Podobne tematy

Do góry