• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

No i po wszystkim

Grand1234

Member
Witam :) Właśnie jestem kilka godzin po zabiegu. Nie wiem jeszcze jak wygląda mój sprzęt, ale praktycznie w ogóle nie czuje bólu. Czy moglibyście dać jakieś rady? Lekarz za dużo nie powiedział, jak postępować, a tutaj "zaprawieni w boju" :D
 

Grand1234

Member

24 godziny po zabiegu. Szwów niestety nie mogę jeszcze odsłonić, przez to opuchnięcie. Pierwsza noc, zero bólu przy wzwodach, tylko mały dyskomfort i budzenie się, żeby zmienić pozycję. Jak to oceniacie?
 

Grand1234

Member
Mógłby ktoś podać sposób na dobry opatrunek? Jak siedzę w domu, to łatwo jest utrzymać sprzęt w górze, ale przy jakimś wyjściu lub na noc przy wzwodach, to wszystko się zsuwa...
 

demolka6

Member
Ja robiłem tak że brałem gazę 7.5 x 7.5, składałem na pół, ale na szerokość. Zawijałem nią ranę żeby przykryć szwy, ale żeby troszkę żołędzi było widoczne. Oklejalem przylepcem od dołu, tak, żeby zakleić trochę skóry oraz tą zwinięta gazę. Całość przyklejałem do brzucha. Taka konstrukcja swobodnie wystarczala na cały dzień w pracy czy na noc.
 

Grand1234

Member
Witam. Jutro minie tydzień od zabiegu. Miejscami są jeszcze małe opuchlizny, ale nic nie boli. Dwie ostatnie noce już spokojne. Wrzucam parę zdjęć do oceny.

 

Grand1234

Member

Jutro minie miesiąc od zabiegu. Wszystkie szwy wypadły i zacząłem smarować contractubexem. Została ta mała oponka po prawej stronie, ale lekarz powiedział, że to spokojnie się wchłonie. I tu mam pytania. Oprócz smarowania rozciągaliście jeszcze trochę skórę? I kiedy odbyliście pierwszy stosunek? Bo mi lekarz powiedział, żeby jeszcze się wstrzymać.
 

MGH99

New member
Low and loose. Ogólnie nie ma się czego bać. Pierwszy tydzień trochę ciężki, ale nie że przez ból, tylko po prostu dyskomfort, bo trzeba psikać, nosić do góry itp.
Oj mega się boję tego wszystkiego. Zazdroszczę, że jestes już po. U mnie musiało minąć 10 lat by się zdecydować, najgorzej że sądziłem, że to tylko wędzidełko, niestety po kilku konsultacjach okazało się najgorsze, że też jest stulejka, bo występuje pierścień i zabieg wydłużenia nic nie da
 

latek777

Active member

Podobne tematy

Do góry