• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nietypowy zabieg stulejki

mati12

Well-known member
Ciekaw jestem jak będzie wyglądać po wyleczeniu zostaw proszę zdjęcia dla potomnych nie usuwaj ich w sumie jesteś na tym forum pionierem jeżeli chodzi o chirurgiczne oddzielenie napletka od żołędzi i możesz w przyszłości komuś pomóc/doradzić
 

nope

Well-known member
Tak jak wyżej. Ogólnie to wydaje mi sie ze ciezko będzie żeby to sie nie zrosło znowu z zoledziem... Pozatym rana jak rana. Bedzie sie długo goic bo wszystko będzie sie goić przez ziarninowanie pewnie.
 

Mariuszz

Member
Ja już widzę duży postęp rano mało co był zrośnięty tylko jedna szwa się rozwiązała a po południu jak zdjąłem to prawie w ogóle się nie połączył i krew już nie leci. Wydaje się że ta czerwona skóra to będzie napletek wewnętrzny no i on ma około 1cm tak jak widać na zdjęciach no i czy on nie powinien być dłuższy?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Poczekaj niech sie wygoi. Wtedy bedziesz widział dokladnie ile jest napletka. Bedziesz w stanie odsunac na max i będziesz widzial ile jest. Narazie nie kombinuj niech sie to zagoi.
 

Humanista

Active member
Bedziesz musial mocno uwazac na zakazenie. Zoladz niezle musiala oberwac przy oddzielaniu napletka, skoro dal na nia szwy. Nie wiem czy nie lepiej bylo zrobic z tego low&tight, przynajmniej byloby mniej meczarni z gojeniem tego napletka...
 

Mariuszz

Member
No właśnie chyba za mało uważam na zakażenie tylko smaruje tą maścią unguentum neomycini i trochę popłakałem płynem borasol, jeszcze dobrze go nie umyłem bo bardzo szczypie od wody. Podczas zabiegu bólu nie czułem ale czułem czasem jakby coś twardego przecinał dużo, także lekko to nie szło przeciąć
 

flader

Active member
Wygląda to nie ciekawie, ale z penisem generalnie jest tak, że potrafi się bardzo ładnie wyleczyć nawet jeżeli wyglądał po operacji fatalnie. Ja bym na twoim miejscu był w ciągłym kontakcie z lekarzem choć na ten moment dałbym się też temu podleczyć. Wiadomo, była interwencja chirurgiczna to będzie to wszystko podpuchnięte i mniej chętne do zejścia za rowek zażołędny. Tak samo zresztą jest przy zabiegu obrzezania. Daj sobie jakąś chwilę czasu i mam nadzieję, że zobaczysz szybko dobre efekty.
 

Mariuszz

Member
Zsunął się z milimetr bardziej ale więcej nie dam rady sam zsunąć juz za bardzo sie skleił a jak pamiętam to lekarz jednak sporo wiecej zsuwał z centymetr jeszcze. Zastanawiam sie co by sie stalo gdy tak zostawię żeby sie zrosło jak mam twraz na tych zdjęciach wyżej.
 

Mariuszz

Member
No to napeltek nie zsuwa się zbyt daleko tylko trochę poza żołądź dalej jest sklejony. Lekarz mówił że tak może być.
W zwodzie nie mogę zdjąć napletka bo jest za ciasny ale mało brakuje żebym zdjął. Co robić? Może jeszcze skóra się poluzuje? Mam też maść sterydowa diprolane którą stosowałem przed zabiegiem żeby właśnie ona trochę rozciągnęła napletek ale na razie jej nie stosuje. Ogólnie to ładnie się goi wszytko fjanie tylko zdjąć nie mogę całego.


 

Podobne tematy

Do góry