Nie wiem co jest grane

ziomek99

New member
Witam!
Od razu przejdę do rzeczy. Wydaje mi sie ze przy zabawie naderwalem wedzidelko. A tak szczerze to nie jestem nawet tego pewien, bo nie było krwi ni nic, tylko stało sie ono jakby wydłużone. Nie martwiłbym sie tym gdyby nie to, ze dotykajac wedzidelka nie odczuwam prawie przyjemnosci :( a jeszcze gorsze jest to ze nie mam takiej ochoty na seks jak jeszcze nie dawno. Co robić? Czy to naderwanie wedzidelka? Czy jakby sie zrosło to znowu bym odczuwał przyjemnosc podczas dotykania wedzidelka? Pomozcie bo martwie sie o swojego przyjaciela :((
 

maciejo7

New member
hmmm... brak ochoty może wziął się z twojego strachu i włączyła się blokada w mózgu. Jeśli nie było krwi i nic cię nie boli, to tylko się cieszyć.
Ochota na seks pewnie wróci, a gdyby miało być coś nie tak, to już byś to zauważył np. opuchliznę, proponuje przemywać miejsce naderwania 3x dziennie aby nie wdarło się jakieś zakażenie, bo akurat w tym miejscu to bakterii nie brakuje
Odczekaj jeszcze i obserwuj sprawę na bieżąco. Jeśli zerwało się to co akurat dawało Ci przyjemność to pewnie już nie wróci :)
 

Trolo

Active member
Naderwane = ból, pieczenie i krew. W całym organizmie masz krew więc tam tez jest, a jak przerywa się ciągłość skory, to wiadomo, że pojawia się krew. Więc to chyba nie naderwanie. Może jakieś zdjęcie podpowie coś?
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Nie wiem co to jest a może wy? Inne 3
A Nie wiem co to jest i czy tak powinno być Inne 3
A Proszę o pomoc. Nie wiem co to jest Inne 3
A Pomocy mam 14 lat i nie wiem co to jest Inne 3
S Pomozecie? bo nie wiem co to jest Stulejka 6
Do góry