• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nie wiem co to jest a może wy?

Trolo

Well-known member
Ile masz lat? To wygląda jakbyś miał dlugo zsuniety napletek a zwykle tak dlugo nie był zsuniety np po dluzszym seksie/masturbacji?
Od kiedy to masz? Czy może samo z siebie to powstało?
 

Awenis001

New member
18 , a powstało to jakoś 2 lata temu miałem w tedy operacje usunięcia wędzidełka lecz lekaż zostawił mi po nim taką sporą grudke która wręcz wbijała się w korone żołędzi i przy każdym kroku czułem ból jakby mi się szpilka wbiła , poszłem z tym do innego lekarza w tym samym szpitalu i on stwierdził że operacja została zrobiona źle i to bardziej co mam ja kwalifikuje się pod obrzezanie ale niestety ja byłem pacjentem innego lekarza i bez jego zgody nic nie mogą zrobić , i zostałem umuwiony na wizyte do mojego doktora no ale jak to on przyzał on zrobił wszystko dobrze , nic się nie będzie robić i mnie wygonił a ja nie mogąc sobie poradzić z bólem pomyślałem sobie może poprostu zaczne chodzić bez napletka , przez pierwsze 2 tygodnie napletek spuchł jakby mi ktoś wstrzyknoł do niego wodę ale nic nie bolało nic się nie wbijało i poza tym że to źle wyglądało to było dobrze w 3 tygodniu chodzenia opuchlizna zeszła , sflaczała nwm jak to określić poprostu jakby to określić ta woda czy co to tam było poprostu uszło i pojawiły się te 2 linie trochę bolały przy mocniejszym dotknięciu ale poza tym to nic , no i tak chodzę od 2 lat , we wrześniu będe szedł na wizyte tym razem do prywatnego lekarza i stwierdziłem że zrobię obrzezanie całkowite i pozbędę się napletka i tych 2 lini ,
 

Podobne tematy

Do góry