• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nareszcie po wszystkim :) całkowite

Gigi55

New member
Witam wszystkich, na wstępie chciałbym wszystkim podziękować za porady, trochę się naczytałem, strach był wielki - trochę nie potrzebnie, najgorszy był moment znieczulenia a poźniej już z górki. Tak to wygląda 4dzień po zabiegu. Proszę o ocenę
 

Mark42

Member
Narazie jest opuchlizna po zabiegowa która powinna ci przejść do paru tygodni , dbaj o higienę, te slady fioletowe są pewnie po znieczuleniu , szybko zejdą, wydaje mi się że jest wszystko okey , u mnie to wyglądało gorzej po 4 dniach heh
 
Goi się. Musisz być cierpliwy. Bądź wyczulony mocno na zachowanie higieny. Odkażaj ranę octeniseptem i unikaj jakiegoś mechanicznego drażnienia. Wszystko bardzo delikatnie póki co. Warto, umówić się z lekarzem, który przeprowadzał zabieg na konsultację po zabiegową, w celu rzetelnej oceny in situ.
Pozdrawiam
 

Gigi55

New member
Goi się. Musisz być cierpliwy. Bądź wyczulony mocno na zachowanie higieny. Odkażaj ranę octeniseptem i unikaj jakiegoś mechanicznego drażnienia. Wszystko bardzo delikatnie póki co. Warto, umówić się z lekarzem, który przeprowadzał zabieg na konsultację po zabiegową, w celu rzetelnej oceny in situ.
Pozdrawiam
Z racji odległości wysyłam zdjęcia lekarzowi, uspokoił mnie że wszystko jest ok.
Dzięki za odpowiedź
 

Podobne tematy

Do góry