• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Napletek

luki92

New member
Witam
Chciałbym rozpocząć swoje współżycie seksualne, ale zastanawia mnie kształt napletka. Podczas gdy penis jest wiotki czasami na końcu napletka tworzy się jakby trąbka. Nie przeszkadza mi to w niczym poza defektem wizualnym. Przeważnie napletek w opadzie osłania mi żołądź i jest równo z końcem żołędzi. Podczas erekcji nie zsuwa się samoczynnie. Czytałem, że większość facetów tak ma. Napletek mogę zsunąć bez najmniejszego problemu ręką w opadzie jak i podczas erekcji. Po zsunięciu napletka w erekcji zastanawia mnie tylko ten fałd skóry pod żołędzią. Mam przez to utrudnione rozwijanie prezerwatywy. Jak naciągnę napletek ręką do końca to się prostuje. Nic mnie nie ciągnie i nie boli. Wtedy mogę rozwinąć gumkę. Obawiam się że podczas stosunku prezerwatywa może mi się przesuwać, nasuwać na żołądź razem z napletkiem i ściągać.
Czy wszystko jest z nim w porządku? Czy są to tylko moje bezpodstawne obawy?
Proszę o pomoc.
Dołączam zdjęcia. Pod każdym z nich znajduje się opis.
Penis - Album on Imgur
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Masz taka a nie inna budowe napleta ze moze ci sie nie podobac i być nieestetyczny, ale ze strony anatomicznej działa prawidłowo. Zawsze mozna skrócić, ale wtedy moga zacząć sie problemy jak sie ruszy bez potrzeby.
 

luki92

New member
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Niestety oglądając kilka zdjęć po plastyce napletka byłem daleki od optymizmu. Poza ty zawsze mogą pojawić się komplikację. Zresztą, zobaczymy co powie dziewczyna. Ona już współżyła ze swoim poprzednim chłopakiem. Nie ukrywam swoich obaw, że będzie mnie do niego pod względem seksualnym porównywać. Nie chcę wypaść gorzej.
Może ktoś jeszcze się wypowie w mojej sprawie?
 

jarek89

Moderator
Na fotkach, w erekcji napletek wygląda naturalnie. Nie u każdego faceta napletek rozciąga się po całości wzdłuż penisa. Nie ma czym się przejmować.
 

Podobne tematy

Do góry