• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Napletek

kamol

New member
Chciałbym sie dowiedzieć coś odnośnie napletka, jakiś czas temu myślałem że mam stulejke wiec udałem sie do urologa ten stwierdził że jej nie mam tylko napletek jest za wąski i trzeba go rozciągnać podczas kąpieli no więc tak zrobiłem i jest ok schodzi bezboleśnie, ale od tego czasu jak ściagłem napletek do rowka to sie podwinął i teraz jak wraca na żoładź to nie zakrywa go całego, albo tylko połowe albo czubek widać dodam że nie ściska żeby mnie coś bolało ani nic bo jest luźny jedynie co to boli mnie jak sie o cos otre np. podczas wycierania ręcznikiem i chciałbym wiedzieć czy to tak może być czy musi zakrywać cały żołądź.
 

slash886

New member
Masz cos w stylu obrzezania częściowego. Żołądź ci sie przyzwyczai do dotyku i nie bedzie cie bolało juz.
 

kamol

New member
Nie byłem obrzezany, wczesniej jak nie ściagałem napletka co myślałem że mam stulejke to napletek zakrywał cały żoładz a jak go ściagłem do rowka po czym zostawiłem żeby wrócił na swoje miejsce... to wrócił tylko do połowy żołedzi.
 

slash886

New member
Ja nie powiedziałem ze jestes obrzezany tylko ze to co w stylu obrzezania częściowego no a to jest różnica.

To spróbuj go znowu zdjąć i założyć cały, bo tak nie powinno być. Nie jest to normalny stan
 

slash886

New member
Miałem na myśli to ze napletek powinien zakrywać całą żołądź, tak został stworzony. W twoim przypadku gdy nie jesteś obrzezany ani nic to coś nie gra. Nie wiem po twoim opisie dobrze to sobie zobrazowałem ale jeśli dobrze sie domyślam to mozesz mieć mini załupek coś w tym stylu.

Dobrze było by gdybyś wrzucił Fotę sprzętu, wrzuc to na imgur.pl bo tam nie usuwaja nigdy zdjęć.
 

kamol

New member
załupek? to chyba nie zbyt dobrze, bo wizyte u urologa mam dopiero pod koniec marca. A tak jak już powiedziałem przed ściagnięciem napletek zakrywał całość a po ściagnięciu tak jakby się podwinal i juz nie zakrywa całości tylko zawsze cos zostaje a czasami nawet połowa.
 

slash886

New member
No właśnie Załupek, zwężenie napletka zostało w rowku a napletek się porostu zawinął.
NIe czekaj na koniec marca, tylko lec jak najszybciej do lekarza, jeśli tamten nie będzie mógł to do innego.
 

Podobne tematy

Do góry