• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Napletek

Witam panów, mam taki problem ze zacząłem hartować żołądź i już chodzę 2 dni z odciągniętym napletkiem i dziś patrzę ze napletek bardziej po lewej stronie jest taki nabrzmiały i nie wiem co robić pomoże ktoś ?
 

Mariusz3240

New member
Proponuję po prostu robić przerwy. Stopniowo wszystko nie od razu. Z czasem będziesz dłużej mógł mieć ściągnięty napletek bez żadnych problemów czy nadwrażliwości.
Pilnuj żeby Ci się nie zrobił załupek ( w tym temacie dużo pojęcia nie mam) więc poczytaj sobie o co chodzi...
 

toastt

Well-known member
Może masz lekko ciasny pierścień napletka i po jakimś czasie chodzenia z odciągiętym napletkiem puchnie Ci blaszka wewnętrzna napletka (napletek wewnętrzny). W takim przypadku powinieneś nałożyć napletek z powrotem na żołądź na jakiś czas, żeby nie zrobiła Ci się oponka i w konsekwencji załupek. Nie ma się co oszukiwać, że penis jest przystosowany do chodzenia z odsłoniętą żołędzią. Napletek nie bez powodu znajduje się gdzie się znajduje, ma chronić żołądź i odsłaniać ją na czas stosunku seksualnego. Ja bym Ci radził nakładać napletek na noc, a w dzień ćwiczyć żołądź.
 

wpiot

Active member
Mi dermatolog powiedział, że długie suszenie żołędzi może powodować nagłe wysuszenie skóry która nie jest na to przygotowana i może się podrażnić, więc chyba lepiej ćwiczyć w odstępach.
 

Trolo

Well-known member
Na początku moze sie tak robić. Zwłaszcza po nocy. Ale jak nasuniesz spowrotem napletek to zniknie po kilku godzinach - dobie.
 

Podobne tematy

Do góry