• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Trup11

New member
witam
Podczas wzwodu ściągam na spokojnie napletek i po sekundzie on sam wraca na miejsce, w ogole sie nie trzyma w miejscu. Czy powinienem sie tym martwić? W prezerwstywir tak samo wraca na swoje miejsce i chyba przez to nie moge używać zwykłych prezerwatyw, albo żadnych. No i opada w prezerwatywie, a bez caly czas w pelnym wzwodzie 😔 Nie probowalem tylko tuch supercienkich. Możliwe ze tk uczulenie czy cos z psychika? I czy z napletkiem do lekarza isc ? On wrafa na miejsce tylko w kazdej postaci, czy stojacej czy leżącej. Nic nie boli ani nic, nic nie uwiera, nie swędzi
 

ja577

New member
Mam to samo,ściągam normalnie ale i tak zaraz wraca,mam długi napletek. Byłem z tym u lekarza, ale oczywiście powiedział, że jak schodzi to nie ma co ruszać..Oczywiście posłuchałem i tak odwlekam decyzje o zabiegu który jest myślę nieunikniony. Planuje gdzieś w Warszawie, raczej całkowite.
 

Trup11

New member
Panowie, u mnie jednak wszystko git. Napletek schodzi ale to nie przeszkadza w stosunku, bardziej prezerwatywa mi przeszkadza, ale w durexach opada a w skynach nie.
 

Podobne tematy

Do góry