• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Moja kolej..

SQbany

New member
Aha to super . A po jakim czasie od zabiegu zagoiło ci się to na tyle że już nic nie przeszkadzało ani nic nie było widać?
 

zgredzik

Member
W sumie, to już nie pamiętam :p Ale coś około 2, 3 miesięcy to trwało. Ale nie sugeruj się tym, ani wypowiedziami innych, bo każdy ma inaczej i potem będziesz się tylko niepotrzebnie dręczył, że coś jest nie tak ;) A gdzie robisz zabieg i u kogo?
 

SQbany

New member
Kraków. Dr. Jacek Kotuła. Tak zostałem skierowany więc wyboru za dużego nie miałem .Mam nadzieje że b.dobrze doktor ten zabieg wykona i w końcu będę miał spokój z tym schorzeniem. Ale ważne że się odważyłem i poszedłem do urologa. No i najwazniejsze ze na NFZ nie muszę płacić;) To nie ma tragedii z tym gojeniem . Hehe a mi lekarz mówił że masz 4 tygodnie będzie się to goiło;p
 

SQbany

New member
Zgredzik duża prośba mógłbyś dodać te foty bo kurde ciekawi mnie jak to wygladą po ponad roku... Z góry dzięki;) P.S jeżeli moge prosic to w całkowitym spoczynku .;) Pozdrawiam.
 

zgredzik

Member
Wszystko jest w jak najlepszym porządku - cała zasługa dla Pana Doktora :) Doznania takie jak być powinny - na nic nie narzekam :)
 

Problematyk17

New member
A mógłby pan powiedzieć jak to było po miesiącu ? Czy może nawet wcześniej? Czy podczas spoczynku był widoczny tak samo jak wyżej na zdjęciu czy skórka go zakrywała/zakrywa czy jest tak jak wyżej na zdjęciu cały czas?
 

zgredzik

Member
Od samego zabiegu napletek już nie nachodzi na żołądź, ale pewnie dlatego, że już go prawie nie ma :p Zdałem się na rękę chirurga i powiedziałem żeby ciął ile potrzeba ;)
 

ebook123

New member
Nie brakuje ci uczucia ciągniecia przez wezidelko ?. Druga sprawa stales sie dlugodystansowcem - czy raczej bez zmian?. I najważniejsza sprawa jak z seksem ?. Czy brak wezidelka który stymulowal nie jest dla ciebie dokuczliwy?
 

zgredzik

Member
Nie brakuje. Długodystansowcem raczej się nie stałem - przynajmniej na razie :) Jakoś nie zauważyłem żeby coś mi dokuczało.
 

zgredzik

Member
Ze stulejką życie seksualne było utrudnione więc zmieniło się dużo - na komfortowe oczywiście. W życiu codziennym zauważalnych zmian. Na początku była tylko kwestia przyzwyczajenia żołędzia do noszenia "bez skórki", bo był wrażliwy na dotyk dłoni czy nawet bokserki.
 

Sebix92

Active member
Ze stulejką życie seksualne było utrudnione więc zmieniło się dużo - na komfortowe oczywiście. W życiu codziennym zauważalnych zmian. Na początku była tylko kwestia przyzwyczajenia żołędzia do noszenia "bez skórki", bo był wrażliwy na dotyk dłoni czy nawet bokserki.

Czy po takim czasie żołądź jest mnie wrażliwy? Seks stał się mnie przyjemny?
Jednak minęło dużo czasu i możesz powiedzieć, że coś jest nie tak.
 

Podobne tematy

Do góry