• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite moja kolej już jutro!

Anonimowyyy

New member
Witam wszystkich zgromadzonych postanowiłem wybrać obrzezanie całkowite i już jutro mam zabieg przy znieczuleniu miejscowym. Proszę najpotrzebniejsze rady na temat regeneracji członka tuż po zabiegu co kupić co polecacie a co nie? Dużo się tego naczytałem i każdy inaczej podchodzi do tej regeneracji i jak jest z tymi wzwodami czy da się tego uniknąć? Nie rozerwie szew? albo zmazy nocne? Pozdrawiam i zycze milego dnia :)
 
przede wszystkim się nie bój ;) myślę, że każdy lekarz doradza inny sposób regeneracji ze względu na jego doświadczenie i ze względu na innego "pacjenta" , także poczekaj do jutra , lekarz ci wszystko powie co robić , wzwodów nie unikniesz , wzwód nie powinienen rozerwać szwów , możesz się czasami w nocy obudzić przez lekki ból ale to minie po 2/3 dniach ;) Pozdro
 

Anonimowyyy

New member
To jutro zaczynamy zabawę o 11 i tak siedzę w domu bo mam ferie :) ale najbardziej boje sie tej igly przy znieczuleniu i pozniej to juz z gorki jak czytalem
 

80051

Active member
Witam wszystkich zgromadzonych postanowiłem wybrać obrzezanie całkowite i już jutro mam zabieg przy znieczuleniu miejscowym. Proszę najpotrzebniejsze rady na temat regeneracji członka tuż po zabiegu co kupić co polecacie a co nie? Dużo się tego naczytałem i każdy inaczej podchodzi do tej regeneracji i jak jest z tymi wzwodami czy da się tego uniknąć? Nie rozerwie szew? albo zmazy nocne? Pozdrawiam i zycze milego dnia :)

jak tam mordeczko, bolal zastrzyk? z małym już dobrze?
 

Anonimowyyy

New member
Witam witam zastrzyków może dostałem z 5 w trzon penisa ale tylko leciutko bolało natomiast szwy jak robił to troche bolalo i wszystko ładnie się regeneruję :) pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry