• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Moja kolej..

dzonydep

New member
Wiem, wiem, u mnie też niby dobrze było, a już ponad 7 tyg po zabiegu, a nadal mam oponkę. Wracając do pytania - jak wyjęli szwy i wszystko się dobrze zrosło.
 

zgredzik

Member
Lekarz powiedział, że raczej przed 50-tką się już nie zobaczymy (w sumie szkoda, bo nie zdążyłem uścisnąć dłoni i podziękować za wszystko - zostaje e-mail :p). Zdjęcia mam wysłać za 2 tygodnie i mam nadzieję, że nic się nie zmieni do tego czasu :D
 

zgredzik

Member
Historii ciąg dalszy. 18 dzień po zabiegu, 4 bez szwów. Pierwszy raz nie założyłem opatrunku. Na razie trochę padaka, wszystko mnie drażni :p I trochę opuchlizna w okolicy szwów się powiększa i wydaje mi się, że ciemnieje :? Mam nadzieję, że się uspokoi, bo to tej pory było wszystko ok.
 

zgredzik

Member
23 dzień po zabiegu, 9 bez szwów. Zrobiła się trochę oponka odkąd przestałem nosić opatrunek (czyli od zeszłego piątku od wieczora). Mam nadzieję, że się szybko wchłonie :) Fotki:

 

Radegast

New member
zgredzik coraz lepiej wygląda. :) Najlepsze efekty ze smarowania będziesz miał, jeśli zrobi to kobieta - przyjemne z pożytecznym ;) :D
 

dominikus

New member
też w czoraj byłem w rzeszowie na Pobitnym czy jak to tam ;D i drugi dzień noc nie przespada wzwody z 4 razy po 10 min spania kurde też mam takie nici jak ty ;d a cb boli coś te nici bolą albo grzybek wrażliwy masz ? bo u mnie kurde wrażliwy jak cholera ;( i szycie boli
Mam pytanie jak u cb było na 3 dzien ?? lepiej coś z chodzeniem i wgl
A mi nic nie gadał o opatrunku wszedł i takie coś w następny czwartek do kontroli i tyle było o_O a opatrunek mi założył żebym do domu miał jak dojechać a teraz bez siedzę
 

zgredzik

Member
Radegast no trzeba Ją będzie zatrudnić na etatową, erotyczną masażystkę :p

dominikus W miejscu szycia jak naciskałem na szwy przy myciu albo jak ubrałem ciasne jeansy, to też bolało, normalne to jest :) Wrażliwość żołędzia jest również normalna, bo przez całe (albo większość) życia był zasłonięty. Powoli się przyzwyczaisz. Z dnia na dzień będzie lepiej ;) 3 dzień, to już był "luzik". Byłem po kontroli. Ja cały czas chodziłem w opatrunku (do momentu wyjęcia szwów). Na Twoim miejscu też bym sobie zakładał, bo to ułatwia życie. Ja chodziłem do pracy więc wiesz :p
 

zgredzik

Member
Witam po dłuższej przerwie :) Rekonwalescencja jakoś leci. Nie używam maści codziennie (niby pisze, że się powinno, ale jakoś mi się nie chce). Fotki dwa i pół miesiąca po zabiegu (spoczynek i wzwód):



Pozdrawiam :)
 

zgredzik

Member
Masaże erotyczne na razie kiepsko, ale ogólnie już się do wszystkiego przyzwyczaiłem ;) Polecam wszystkim nie zdecydowanym. Czuję się jak nowo narodzony :p
 

piter1

New member
Zgredzik jeśli obserwujesz jeszcze swój wątek to napisz parę słów jak wygląda u ciebie sytuacja bo minął już ponad rok sądząc po dacie pierwszego postu, interesuje mnie to ponieważ sam niedługo mam zabieg, napisz jak interes wygląda i jak się sprawuje, jak długo odczuwałeś nadwrażliwość i jak jest teraz, czy stosunki są już całkowicie "komfortowe"
 

zgredzik

Member
Kurde no zabierałem się żeby wrzucić zdjęcia i coś napisać i dopiero dziś się udało. Fotki wrzucę jak zrobię. Wszystko jest w najlepszym porządku. A co do pytania poprzednika, to z tego co pamiętam po 2 miesiącach od wyjęcia szwów już nie czułem nadwrażliwości. Stosunki jak najbardziej komfortowe ;)
 

SQbany

New member
Zgradzik a mógłbyś mi powiedzieć jeżeli jeszcze tutaj zaglądasz czy po zabiegu trzeba nosic jakies luźne bokserki czy lepiej takie opinające?? Pytam bo za niecale dwa tygodnie mam zabieg. z góry dziękuję i czekam na odp :)) Pozdrawiam .
 

Podobne tematy

Do góry