Mięśnie dna miednicy, objawy

Piotr Basista

New member

Witajcie Panowie,
jak część z Was wie jestem fizjoterapeutą, który zajmuje się od wielu lat mięśniowymi przyczynami tzw: " zapalenia prostaty", "prostatitis", "prostatodynii" etc.
Za namową pacjentów nagrałem dla Was film, który mam nadzieje wyjaśni wiele wątpliwości i pomoże odnaleźć właściwą drogę do zdrowia.
Postanowiłem umieścić film w kilku miejscach na forum, aby wszyscy zainteresowani mogli łatwo do niego dotrzeć.
Serdecznie Was pozdrawiam i wspieram w drodze do zdrowia.
 

polakpoko

Member
Panie Piotrze zachęcam do zapoznania się z metodą dct for pelvic pain, tam jest mnóstwo osób że świata, którym metody fizjoterapii, masaż prostaty nie pomogły, a dct już tak, jest też wytłumaczyone czemy nie działają
 

Piotr Basista

New member
Panie Piotrze zachęcam do zapoznania się z metodą dct for pelvic pain, tam jest mnóstwo osób że świata, którym metody fizjoterapii, masaż prostaty nie pomogły, a dct już tak, jest też wytłumaczyone czemy nie działają
Dziękuję natomiast metody fizjoterapeutyczne, które stosuję mają dużą skuteczność i nie mają nic wspólnego z masażem prostaty, który warto stosować jedynie gdy mamy do czynienia z rzeczywistym zapaleniem prostaty, gdzie ma to na celu min. ułatwienie wnikania środków farmakologicznych do prostaty. Metoda której używam nie ma zbyt wiele wspólnego z tradycyjną fizjoterapią i jest połączeniem wielu metod, które poznawałem na przestrzeni ostatnich 10 lat. Zachęcam do obejrzenia mojego video.
Pozdrawiam
 

Perpetek

New member
Próbowałes tej metody albo znasz kogoś komu pomogło? Obejrzałem ich webinar i nie wygląda to na nic nowatorskiego, coś jak rozciąganie z PIRem. Ale moze się mylę i warto spróbować
Mnie to pomagało dopóki mięśnie stawiały opór przy ćwiczeniach. To jest podstawa resistance stretching, dlatego nie to nie jest to samo co zwykly stretching. Ale jeśli na początku mięśnie tego nie złapią, albo przestanie to działać tak jak u mnie to to zwykle machanie noga od którego tylko skurczów można się nabawic. I to mówię na podst forum dct gdy jeszcze tolerowano tam tego typu wpisy, bo teraz twórcy bardzo mocno brną w to iż program jest perfekcyjny a użytkownicy są leniwi itp. Gdzieś widziałem link w necie do ćwiczeń résistance stretching podobnych do dct opisanych jak znajdę to wrzucę. Można oczywiście kupić dct choć np. teraz maja wprowadzać nową wersję, dla starych użytkowników za 99 dolarów dla nowych za 600. Nowy i tak tyle nie zapłaci, więc to zwykłe zerowanie na starych uzytkownikach, wg mnie fair powinno być udostępnione to jako aktualizacja, ja już im grosza nie dam. Zresztą wprowadzając nowa wersje cały czas utrzymują że stara wersja ma skuteczność 100% przy długoletnim ćwiczeniu,co jest bujda. Ale oczywiście samo odkrycie résistance stretching do leczenia cpps jest nowatorskie i nikt im tego nie odbierze, na pewno można sobie tym znacznie poprawić stan zdrowia, na sporo osób to działa dobrze, tak jak mówiłem kluczowe jest by mięśnie w trakcie ćwiczeń stawiały opór i wtedy w momencie przełamania go czuć pozbycie się napięcia.
 

chronos

New member
Jak ktoś czytał Headache in the pelvis to w sumie tutaj nic więcej nie znajdzie w tej książsce jeśli chodzi o stronę praktyczną ale tak czy owak polecam przeczytać tą książkę od dr. Sarno. Tam jest dużo różnych przypadków i historii różnych ludzi, ktore dają do myślenia.
Ja przeczytałem "Headache in pelvis" i wszystkie książki Sarno w tym "Divided mind" dwukrotnie. Są to dwa odmienne podejścia, nie wprowadzaj pls w błąd. Dzięki Sarno praktycznie w 100% rozwiazalem jeden z moich bardzo poważnych problemów bólowych.
 
Do góry
TOPlist