• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po zabiegu - dr Fortuna

Wojtas1978

New member
No właśnie sam kontakt grzybka z bielizną wywołuje ból nie wyobrażam sobie tak chodzić nawet przy myciu dotykam go tyko jak jest namydlony i to też jest mało przyjemne ale nie tak jak suchą dłonią,fakt przy masturbacji to co innego jest ciekawie ;)
 

lasirene

New member
Jak się wszystko zagoi to spróbuj tak jak ja robiłem przed całkowitym obrzezaniem - chodź trochę z grzybkiem na wierzchu - na początku jest bolesne, ale z czasem się przyzwyczaja :)... Ja jestem 1,5 miesiąca po zabiegu i mi się podoba :). Nawet fajnie czuć w ciągu dnia kutaska... Przynajmniej cały czas jesteś świadom, że coś ci tam miedzy nogami dynda :)
 

anonimus

New member
a jak myslicie chłopaki czy 17 dzień po zabiegu to wystarczający moment na jakiekolwiek zabawy??nie chodzi mi o seks oczywiście ale o masturbacje?
 

lasirene

New member
Ja sobie ulżyłem 13 dnia. Ale i tak bardzo uważałem na wszystko :). A co do bzykanka, to lepiej poczekaj, aż te 4 tygodnie miną.
 

anonimus

New member
mowię własnie o zabawach recznych jesli chodzi o bzykanko to naturalnie ze nie ma mowy póki co .a ręczn zabawy z dziewczyną w 16 dniu to chyba mozliwe co
 

stulejarz16

New member
Powiem Ci tak, że ja po pewnej sytuacji nie mogłem wytrzymać, i ręcznie musiałem. Wszystko było dobrze. Teraz byle ten miesiąc minął i stestuję normalnie, z dziewczyną
 

anonimus

New member
witaj,no minęło sporo czasu-u mnie blizna wygląda okey tzn bardzo estetycznie-pozostały jeszcze twarde miejsca po szwach i dlatego pewnie jest nie tak luzno jeszcze jak powinno ale mysle ze jak to zmięknie to sie wszystkoo jeszcze ozlużni -jesli chodzi o orgazm to dziesieciokrotnie lepsze doznania i w ogóle bardzo pozytywnie-nie wiem jak tyle zycia mogłem zyc ze stulejką
 

ostrowski22

New member
Witam wszystkich, miałem wydłużenie wędzidełka już dawno, wszystko jest zagojone, napletek zsuwa się bez większych problemów (w spoczynku mógłbym brać udział w zawodach na czas :D, a w zwodzie też się zsuwa) Problem jest jeden czyli to zawijanie się napletka za żołędzią (foto 2), przy masturbacji nie ma problemu, ale zastanawiam się czy nie będzie problemu podczas stosunku kiedy nałożę prezerwatywę i czy ten zwinięty napletek nie będzie przeszkadzał, niestety nie mam okazji tego sprawdzić na własnej skórze. Proszę o odpowiedz.
 

Podobne tematy

Do góry