• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc i dzień po plastyce. Poprawka ?

95k

New member
Witam 32 dni temu miałem plastykę napletka. Zrobiłem zabieg w pewnej klinice prywatnej w warszawie, doktor polecany same 5/5.
Cena ? 250+2.5k
Byłem niestety na wizycie jak i zabiegu mocno zestresowany nie mówiłem na wizycie pierwszej prawie nic, powiedziałem żeby lekarz sam ocenił i zrobił to dobrze i ładnie, natomast zabieg super nic nie bolało dużo śmiechu z pielęgniarką itp :D

Dobra nie w tym rzecz...

Przed zabiegiem miałem nieduży pierścień i wydaje mi się przykrótkie wędzidełko. Nie mam niestety zdjęć przed.

Mam natomiast kilka zdjęć w aktualnym stadium. Podsyłam do oceny w różnych stanach od postawienia lekkiego do fazy kilka h po stosunku lekko bolesnego, oczywiście po miesiącu jak to lekarz mówił.

Dla mnie poprawka raczej na 99% co wy o tym sądzicie? zejdzie to po pol roku i rozciągnie się ten pierścień ? W końcu to tylko blizna która powinna się chyba po czasie rozciągnąć. Jest trochę spuchnięty jeszcze i sporo jest tych guzków..
Jak się ich pozbyć co robić licze na jakieś wasze wskazówki bo na poprawkę nie mam ochoty.

Kliknij na zdjęcie aby przejść do galerii.

 
Ostatnia edycja:

95k

New member
Tak 😅 Klinika M***C H***E Dr. K. B. Pokaż jak to u ciebie wyglądąlo bo wydaje mi sie że trafiliśmy do tego samego pseudo specjalisty. Ja poczekam jeszcze miesiąc dwa będę smarował czymś ale wydaje mi się że i tak nie uniknę poprawki bo wędzidełko trzyma. Kurde jak można tak masowo podchodzić do ludzi. Dodam że u mnie też jest krzywe cięcie w stanie spoczynku jak odsłaniam żołądź to leci w bok. dokładnie w lewo gdzie jest spuchnięcie większe od szwów.
 
Ostatnia edycja:

mar_get

New member
To nie ta sama ja miałem zabieg w M******A , na pocieszenie napisze Ci że mam tak , że w wzwodzie teraz leci mi w dół, i w lewą, skóry jest w nadmiarze, w spoczyku lewostronnie zachodzi mi sporo na żołądz, ciecie krzywe, róznica do 1,5 cm, nawet napisałbym, szarpane miejscami, zapewnienia były ze wyjdzie pięknie. A mam wszystko tak jak mówiłem że nie chce mieć. Jeśli poprawka to na pewno nie tam.https://imagehost.pl/image/smart.MYbPK
https://imagehost.pl/image/smart.MYbPK
https://imagehost.pl/image/smart.MYrga
Tydzień po zabiegu przeczytałem ze mi się to wyrówna, no nie wyrównało się, chciałem mieć ciecie 1,5 cm od żołedzi , od odłu mam od 2,5, do 1cm , na górze od 0,7 cm do 1cm. no i efekt garbatego jest dopełnieniem. Na to wychodzi ze lekarze robią jak im się podoba i wygodniej dla nich. Za przeproszeniem , ekspedientka w mięsnym lepiej by to zrobiła. Pieniądze, czas, kwestie psychiczne, ale kogo to obchodzi.
 
Ostatnia edycja:

morgan66

Active member
Hej, miesiąc po zabiegu to nie dużo, ale moim zdaniem to te "guzki" Ci się samoistnie całkiem nie wchłoną (chyba, że za kilka lat albo nigdy:). Guzki (elementy wystające) można spokojnie teraz wypalić laserem i będzie płasko + zabieg na wędzidełko bo widać, że jakby go niebyło, a coś się napina i jest białe. Takie coś będzie mniej inwazyjne niż poprawka obrzezania.
 

Podobne tematy

Do góry