• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miałem zabieg, a wędzidełko nadal jest za krótkie.

Damian63283

New member
Witam miałem zabieg wydłużenia wędzidełka jestem już 5 miesięcy po nim wszystko ładnie zagojone itd. Jednak gdy odprowadzam do końca napletek to żołądź idzie w dół. Dodam, że w wzwodzie żołądź się nie odkrywa, a jak odprowadzam to skóra po jakimś czasie wraca zasłaniając go. Czy ja mam za długiego napletka czy po prostu to winna wędzidełka i czy ono pomimo wydłużenia jest nadal za krótkie i co jest w tej sytuacji najlepszym wyjściem? całkowite wycięcie wędzidełka? co sądzicie?
Tutaj daję zdjęcie gdzie widać bliznę i wędzidełko : https://imgur.com/a/XUS5l6t
 

Trolo

Well-known member
Skoro seksu nie uprawiałeś to przestań wymyślać bo jak dla mnie to wszystko jest ok. Napletek sam nie powinien fizjologicznie schodzić we wzwodzie.
 
Mam podobny problem. Zabieg robiłem przed laty. Wędzidełko wygląda na zbyt krótkie. Który lekarz to robił i gdzie? Według mnie w Twoim przypadku lepsze byłoby całkowite wycięcie wędzidełka. Wyraźnie widać, że żołądź jest ciągnięta w dół, a tak być nie powinno. Sorry, że nie piszę pocieszających wieści, ale tak jak pisałem, podobnie ktoś mi kiedyś sknocił zabieg. Na tym forum są zdjęcia takich zabiegów wykonanych idealnie.
 

Podobne tematy

Do góry