Jaki zabieg miałem robiony? (foto)

lkuggfdcvhh

New member
Mimo, iż przeczytałem już chyba całe forum to jest to dopiero mój pierwszy post także chciałem się przywitać :)

A teraz 2 pytania:
1. Czy ktoś mógłby mi uświadomić jaki typ obrzezania miałem wykonywany? Przyznam, że podczas zabiegu i tuż po byłem w ciężkim szoku i nie zapamiętałem/zapomniałem się zapytać. Na karcie mam wpisane po łacinie obrzezanie częściowe, ale z tego co ludzie tutaj piszą przy częściowym napletek lekarze zostawiają na żołądziu, u mnie jest tak jak na zdjęciu od początku.
2. Niepokoi mnie kolor tego rantu żołądzia (fachowo nazywa się to chyba koroną). Czy mam powody do obaw? Czy może to być załupek? Czy jest on w ogóle możliwy w moim przypadku?

Załączam zdjęcie (stan na 6 dzień)


Uploaded with ImageShack.us
 

Nanuk

New member
Co do koloru, to po 6 dniu tez mialem penisa we wszystkich kolorach teczy, wiec mysle ze trzeba poczekac, co do typu obrzezania, ciezko powiedziec, a wedzidelko masz zostawione ? Jesli nie masz - to calkowite, wiec nie naciagniesz napletka, bo go nie masz.
 

lkuggfdcvhh

New member
Żółty kolor mnie nie martwi, bo to kolor po płukaniach w rivanolu. Chodzi o ten kolor na rancie żołądzia. Myślę, że panikuje, ale chciałbym po prostu wykluczyć załupek. W każdym razie penis nie boli.

Pojęcia nie mam czy chirurg usuwał mi wędzidełko. Jak już wspominałem, po zabiegu byłem w ciężkim szoku i zapomniałem zapytać, a on widocznie też sam nie wspomniał. Mam nadzieję, że zdjęcie coś wyjaśni.

Czy według Was jak na 6 dzień goi się w porządku?

 
Do góry