• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masturbacja bez ingerencji w napletek

Onn30

New member
Witam, jestem 7dni po częściowym obrzezaniu. Wszystko ładnie się goi, opatrunek nie zalecany, żadnego bólu nie odczuwam, czy to przy wzwodzie czy to w spoczynku, żadnego uścisku przez szwy nie odczuwam i mam pytanie. Czy doprowadzenie siebie do orgazmu poprzez masowanie tylko i wyłącznie żołędzia, wpłynie w jakiś sposób na regeneracje?
 

Onn30

New member
Panna wpadła na pomysł aby piescic żołądź końcówka języka. Czy sam e sobie wytrysk jest niebezpieczny czy raczej to, że można uszkodzić szwy?
 

Adamek321

Member
Wprowadzasz wtedy penisa do wzwodu, który będzie bolesny. Będzie to długi wzwód, lepiej zostawić tą sprawę na jakis czas jeszcze. Lepiej zeby szwy nie puściły, ani zeby rana się nie rozeszła
 

Onn30

New member
Ok dziękuję za rady 😉 wzwody są dla mnie bezboleśnie, czy to poranne czy to wywołane pociągiem fizycznym ale mimo wszystko posłucham sie zalecen. Dziękuje za rady i pozdrawiam
 

80051

Active member
ej nie kombinuj nic, ja tez zaczalem dosyc szybko kombinowac "bo ladnie wygladalo" i przy waleniu są takie przeciążenia na penisie że sobie nawet nie wyobrażasz. ja naderwalem calkowicie zasklepioną już rane. teraz po 35 dniach juz jest spoko, ale zaluje ze mnie pokusilo te 3 tyg temu
 

Onn30

New member
ej nie kombinuj nic, ja tez zaczalem dosyc szybko kombinowac "bo ladnie wygladalo" i przy waleniu są takie przeciążenia na penisie że sobie nawet nie wyobrażasz. ja naderwalem calkowicie zasklepioną już rane. teraz po 35 dniach juz jest spoko, ale zaluje ze mnie pokusilo te 3 tyg temu
O kurczę, to nieźle. Ja planowałem na spokojnie 😀 ale wstrzymam się jeszcze
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Przedwczesny wytrysk i masturbacja Przedwczesny wytrysk 2
Masturbacja po obrzezaniu Obrzezanie 7
K masturbacja Inne 9
X Plastyka wędzidełka a masturbacja Krótkie wędzidełko 6
P Masturbacja Inne 1

Podobne tematy

Do góry