Małe pytanie

rudolph

New member
Witam serdecznie wszystkich na forum, mam 20 lat i problem ten sam co wszyscy na forum. Popełniłem jeden z większych dotychczasowych błędów w moim życiu, gdyż dowiedziałem się o możliwości rozwiązania problemu stulejki już 2 lata temu (nawet czytałem tą stronę). Odkładałem to w nieskończoność aż w końcu w ogóle do operacji nie przystąpiłem, a miałem tyle miesięcy :x . Tłumaczyłem sobie to maturą potem studiami i tak poszło.. Nie przeszkadzało mi to bardzo w masturbacji więc zapomniałem o problemie.. Poznałem jakiś miesiąc temu wspaniałą dziewczynę, nie przedstawiłem jej mojego problemu a robimy coraz śmielsze kroki i myślę że za niedługo będzie chciała "postawić kropkę nad i". Rzecz jasna - ja też :( . Wracając do pytania, jestem gotowy fizycznie psychicznie i jak jeszcze się tylko da na zabieg, nie boje się rodzicom o czymś takim powiedzieć (chociaż nie wiem dlaczego wcześniej coś mi nie pozwalało). Przeczesałem internet i forum i nie znalazłem na nie odpowiedzi:

jak długo po zabiegu penis będzie wyglądał normalnie i czy w ogóle po nim będzie wyglądał całkowicie normalnie? Tak żeby kobiety nie wystraszyć.. Proszę o odpowiedzi

pozdrawiam!
 

bergen

New member
A co to znaczy "normalnie"?

Po dobrze wykonanym zabiegu zawsze wygląda normalnie, musiałbyś mieć wielkiego pecha i trafić na stół rzeźnika. Pójdź do lekarza polecanego na forum, a nie powinno być problemu.
 

rudolph

New member
bergen napisał:
A co to znaczy "normalnie"?

Po dobrze wykonanym zabiegu zawsze wygląda normalnie, musiałbyś mieć wielkiego pecha i trafić na stół rzeźnika. Pójdź do lekarza polecanego na forum, a nie powinno być problemu.
Dzięki za odpowiedź. Ok, będzie wyglądał normalnie, ale ciągle pozostaje drugie moje pytanie, które za tym idzie, jak długo trzeba będzie czekać aż dojdzie do normalnego stanu, takiego ciężkiego do rozpoznania, że coś z nim wcześniej bylo nie tak. 2 tyg? miesiąc? pół roku, rok? :(
 

Queger

New member
Miałem robiony zabieg w czerwcu. 2 tygodnie - opatrunki, itp. Miesiąc - rozpuszczanie się szwów. Teraz jest 4 miesiące i wszystko wygląda idealnie. :D Także odpowiadając na Twoje pytanie: 2 miesiące góra i wszystko ok.
A jeszcze dodam coś od Ciebie, żeby Cię pocieszyć. Ja swojej dziewczynie powiedziałem o tym wprost - wspierała mnie, a teraz nam obojgu to wychodzi na dobre :p I co najważniejsze: "możesz dłużej" 8)
 

Rothgar

New member
Też myślę, że stan gotowości osiąga się około po miesiącu, lub w niektórych przypadkach po troszeczkę dłuższym okresie. Mam ten sam problem, jestem 2 tygodnie po zabiegu i muszę ciągle wymigiwać się od ostrzejszych pieszczot. bje sie ze dupeczka pomysli ze jestem gejem ;-) Ale jeszcze trochę i pokażę jej kto tu rządzi ;-)

Peace!
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
G Miesiąc po zabiegu - małe pytanie. Po zabiegu obrzezania 1
K Witam , małe pytanie Inne 5
D Czy kobiety lubią małe penisy? Inne 1
D Mikropenis czy małe przyrodzenie? Inne 2
M Jakieś dziwne małe krosty na napletku Inne 3
Do góry