Witam , małe pytanie

KrzychNS

New member
Witam ogólnie jestem tutaj nowym użytkownikiem , wiem zarejestrowałem się chwile temu , i myślę że napiszę ten wątek w dobrym podforum/temacie.

Chodzi tutaj o małą dolegliwość tylko nie wiem jak to się nazywa , czytałem i czytałem po forum ale nikt tego chyba nie opisał aby to do mnie trafiało, w 100%.

Wejdźmy w sedno sprawy i całego tego pytania , podczas seksu z kobietą , jak i sztuczną waginą ( czyli w chwili dużego podniecenia),występuje u mnie często problem, gdy napletek chowa się za żołędziem w rowku nawet gdy jest całkiem dobrze nawilżony środkiem na bazie wody. Mam problem z powrotem , muszę użyć siły aby powrócił na swoje miejsce. Pamiętam od zawsze mam z tym mały problem.


Pomoże ktoś opiszę co z tym można zrobić i do kogo się z tym udać?


PS. Gdy penis jest w spoczynku , problem nie występuje
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Chodzi ci zapewne o załupek. Zalupek wystepuje wtedy gdy napletek zablokuje sie w rowku za zolednym. To ze ci tam zostaje nie znaczy ze masz zalupek. Gdybys nie potrafil go odprowadzić z powrotem to wtedy tak. Prawdopodobnie masz za ciasne ujscie napletka i w wzwodzie jest mu ciezej po ściągnięciu wrócić na swoje miejsce. Chcesz abysmy wiecej stwierdzili, wstaw fote.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Czemu zaradzić? Nie masz zalupka. Zalupek to stan kiedy napletek zablokuje sie w rowku i nie ma mozliwosci go odprowadzenia. To ze masz np ciasny napletek nie oznacza ze dojdzie do zalupka. Chcesz więcej wiedziec wstaw zdjecie albo idz do urologa i mu pokaz to co tutaj opisujesz. Ci powie jak temu zaradzić.
 
Do góry