• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Luźny napletek krotkie, krotkie wedzidełko- obrzezanie ?

bla

New member
Witam moim problemem jest zbyt luźny napletek i krótkie wędzidełko czy mam lekka stulejkę niech oceni lekarz do którego udam się w mam nadzieje w najbliższym czasie. W czasie spoczynku napletek zwisa około centymetra za żołądź i nie mam problemu z zsunięciem napletka ale po puszczeniu ręka wędzidełko ciągnie go z powrotem. Podczas wzwodu sytuacja praktycznie się nie zmienia napletek wisi około centymetra za żołądź a napletek z trudem mogę ściągnąć. Oczywiście uniemożliwia to założenie prezerwatywy ponieważ napletek tak silnie ciągnie ze po założeniu zsuwa się nawet z prezerwatywa stosowałem ciasne prezerwatywy bez pozytywnego skutku. Czy miał ktoś podobny problem ? Czy waszym zdanie wystarczy tu tylko zwykła plastyka wędzidełka czy potrzebna jest plastyka napletka lub obrzezanie ? Poniżej zdjęcia w stanie spoczynku i niepełnym wzwodzie.

Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Faktycznie napletek jest bardzo dlugi. Jednak wydaje mi się ze zrobienie wedzidelka powinno w zupełności pomóc. Jest za krótkie. Napletek to raczej kwestia estetyki. Poza tym wolne gojenie, opuchlizny, komplikacje moga cie minac jak napleta nie bedziesz operowal. No ale jak on ci przeszkadza to mozna skrócić.
 

bla

New member
Najbardziej denerwuje mnie że napletek wraca sam na żołądź i nie wiem czy samo wedzidelko wystarczy jeżeli jest nadmiar skóry który pcha napletek spowrotem.
 

Podobne tematy

Do góry