• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Low&Loose - seks, odnowa napletka wewnętrznego, psychika

Apjarvan

New member
We wzwodzie mam 0 (zero!) mm napletka wewnętrzngo, mogę próbować ręką odciągnąć napletek (wtedy są 2mm), ale gdy puszczam to wraca na swoje miejsce. Fajnie.
 

nope

Well-known member
No i co w zwiazku z tym? Nie sluchasz nic na tym forum co sie do Ciebie mowi. Korzystaj z zycia a nie bedziesz tak siedzial i lamentowal nad tym wewnetrznym napletkiem tymbardziej ze nie masz zadnych problemow z dojsciem i jest wszystko ok. I co tak juz bedziesz szukal dziury w calym przez cale zycie?
 

3xcięty

Active member
@Apjarvan
Powinieneś pójść do psychologa, masz problemy ze sobą. Nie masz żadnej pewności siebie, piszesz, że dragi trzymają Cię przy życiu i że jesteś gorszy od innych. Twoim problemem nie jest penis tylko Twoja głowa i od tego bym zaczął. Poszukaj jakieś psychologa w okolicy i do niego pójdź, my Ci nie pomożemy..
 

toastt

Well-known member
@Apjarvan masz ładnie zrobione obrzezanie i sprawnego penisa. To, że jest trochę krzywy to nawet dla wielu kobiet zaleta. Nie masz tak krzywego banana, żeby nie dało się rady nim prawidłowo i komfortowo współżyć. Przestań szukać dziury w całym i rozmyślać co będzie z czuciem w penisie za 10 lat, kiedy nie masz gwarancji czy będziesz za 10 lat żył. Korzystaj z młodości póki ją masz. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty i spróbuj sobie poukładać w głowie te problemy, które masz.
 

Humanista

Active member
Robota jest bardzo dobra i szukasz dziury w calym. Sam mam zachowane troche wewnetrznego i uwierz mi, ze to nie robi ogromnej roznicy. Najwięcej przeyjemnosci jest i tak z zoledzi i wedzidelka, blaszka tylko troche dodaje. Skup sie na znalezieniu dziewczyny i wyprobuj w akcji, to zobaczysz, ze nie ma sie czym martwic ;)
 

Podobne tematy

Do góry