• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie low loose

Versracze

Member
Cześć. Jestem obrzezany metodą low loose (pomijam to, że chciałem high tight, a lekarz i tak zrobił po swojemu) i mam taki problem. Obrzezałem się z powodu stanów zapalnych napletka i teraz, gdy mój penis jest w spoczynku to napletek nachodzi na żołądź i chowa się pod rowek. Cczęść skóry jest przykryta i ona nadal mi się łuszczy/wysusza i swędzi/drapie, jest jakby podrażniona podczas masturbacji lub loda. Sam nie wiem czy to nadal jakaś infekcja czy nie, bo wymazy nic nie wykazują, ale do rzeczy: chciałem zapytać czy jeśli zdecydowałbym się usunąć tę część napletka zewnetrznego, co nachodzi na żołądź i chowa sie pod rowek to z automatu będę miał wycięty znowu ten wewnętrzny którego i tak praktycznie nie mam? Chodzi mi tylko o samą górę, sam nie wiem czy się na to pisać bo można dostać szału będąc obrzezanym a napletek zewnętrzny który się kurczy swędzi.
 

nope

Well-known member
Tak. Wycinając starą blizne która łączy zewnętrzny z wewnętrzym lekarz będzie musiał wyciąć część napletka wewnętrznego.
 

nope

Well-known member
Niestety. Napletek wewnętrzny jest łączony z wewnętrznym i po zabiegu dzieli go blizna. Więc chcąc nie chcac usuwając napletek zewnętrzny to chirurg wycinając starą blizne wytnie troche wewnętrznego bo nie może szyć z blizną. Tyle ile go wytnie zalezy od samej blizny, czy jest cienka czy gruba czy są slady po szwach itd
 

nope

Well-known member
Zastanow sie jak masz malo wewn napletka. Jak już masz zalozmy go tylko 0.5cm to po zabiegu poprawiajacym na obrzezanie ciasne moze byc kolejne szycie odrazu pod żołędzią lub zalozmy zostanie kilka milimetrów wewnętrznego napletka.
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Niestety. Napletek wewnętrzny jest łączony z wewnętrznym i po zabiegu dzieli go blizna. Więc chcąc nie chcac usuwając napletek zewnętrzny to chirurg wycinając starą blizne wytnie troche wewnętrznego bo nie może szyć z blizną. Tyle ile go wytnie zalezy od samej blizny, czy jest cienka czy gruba czy są slady po szwach itd
Wewnętezny z zęwnetrznym chyba chciałeś napisać
 

Podobne tematy

Do góry