• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Lekki ból lewego jądra u 16 latka

Adrian655

New member
Witam o jakich 3-4 dni co dziwnego czułem po lewej stronie kolo biodra coś takiego(ból ale nie bolący niewiem jak to opisać poprastu coś czułem dziwnego ) , myślałem ze to przepuklina ale nie (raczej) ale teraz czuje to samo na lewym jądrze w sumie nie boli tylko dziwne uczucie ,nie mam żadnych zaczerwienień itp czytałem w internecie ze lekki ból u 16 latka to normalne bo okres dojrzewania coś takiego itp (lecz jeśli ból jest silny to trzeba się udać do lekarza ) mnie na szczęście nie boli ,jak cały czas o tym myśle i się stresuje ze to cos powarzanego to tak dziwnie mi się robi w tych miejscach , i czy mam się nie pokoic czy to tylko dojrzewanie ??
 

Trolo

Well-known member
Lekki ból to nie jest normalne. W ogóle jak Cię coś boli to jest sygnał, że coś się dzieje. Nie wiem gdzie takie głupoty wypisują. Ciężko stwierdzić co Ci dokładnie jest, tym bardziej, że nie opisujesz żadnego urazu. Jeżeli ból będzie się powtarzał to proponuję udać się do urologa na USG jądra. Możliwe, że masz żylaki powrózka nasiennego, a czy tak jest czy to coś innego to już on zweryfikuje.
 

Adrian655

New member
Lekki ból to nie jest normalne. W ogóle jak Cię coś boli to jest sygnał, że coś się dzieje. Nie wiem gdzie takie głupoty wypisują. Ciężko stwierdzić co Ci dokładnie jest, tym bardziej, że nie opisujesz żadnego urazu. Jeżeli ból będzie się powtarzał to proponuję udać się do urologa na USG jądra. Możliwe, że masz żylaki powrózka nasiennego, a czy tak jest czy to coś innego to już on zweryfikuje.
Nie miałem żadnego urazu poczekam jeszcze pare dni jak nie przestanie to pójdę do lekarza
 

Podobne tematy

Do góry