Krótkie wędzidełko? POMOCY

6tomek7

New member
Witam. W tamty roku miałem operacje plastyki wędzidełka, przez dłuższy okres chyba sam sobie wmawiałem, że wszystko jest w porządku. Miałem stosunki z paroma kobietami i często było tak, że podczas stosunku penis zaczynał opadać, a wędzidełko mnie uwierało. Byłem u urologa w tamtym tydz. i powiedział mi, że wszystko jest ok i żebym zmienił partnerke jak mnie nie podnieca, a ja mu cały czas tłumacze, że seks sprawia mi dyskomfort. Albo podczas gdy dziewczyna robi mi loda i dochodze w tedy boli mnie penis, wędzidełko za bardzo uwiera. Panowie poratujcie, bo poznałem teraz kobiete, która może być już na całe życie, a nie chce dać plamy. Zdj. penisa pod spodem, nie jest to maksymalny wzwód.

https://imgur.com/a/e02Mtok
 

user842

Member
Trudno ocenić po tym zdjęciu.

Czym jest to co wygląda jak "jaśniejsza plama" na żołędzi? Na pierwszy rzut oka wygląda jak bliznowiec, co może rzeczywiście powodować dyskomfort i można to leczyć specjalnymi maściami/lekami na receptę lub operacyjnie - jednak to tylko przypuszczenie, zdjęcie jest zbyt niewyraźne żeby to ocenić.

Czy podczas ściągania napletka wędzidełko pociąga żołądź w dół i jak bardzo? Gdzie dokładnie odczuwasz ból? Ile dokładnie czasu minęło od zabiegu?

Zakładam, że albo wędzidełko jest za krótkie (nie zostało wystarczająco przedłużone) - w takim przypadku przypadałby się następna operacja, albo pojawiły się jakieś problemy z gojeniem, np. blizna przerostowa lub bliznowiec - na to lekarz może przepisać Ci odpowiednie leki.

Zachowanie Twojego lekarza wydaje się bardzo dziwne - myślę, że powinieneś skonsultować się z innym urologiem.
 

Trolo

Active member
Moim zdaniem blizna która została pod żołędziem po wędzidełku jest za krótka i powoduje cały problem, zdecydowanie udaj się do innego urologa i skonsultuj. Możesz mu pokazać to zdjęcie i powinien zauważyć problem. Może przepisze Ci jakąś maść na blizny, ale uważam, że to może nie przynieść oczekiwanego efektu.
 
Do góry
TOPlist