Prawiczek, stulejka, krótkie wędzidełko - POMOCY

Mordimerek

New member
Witajcie!

Jakiś czas temu byłem u urologa na badaniu kontrolnym. Powiedział mi ,że mam cienkie wędzidełko. Wtedy jeszcze nie byłem pewien czy mam stulejke czy nie. W spoczynku i w zwodzie tylko kawałek żołędzi mi się odsłania a potem zaczyna ciągnąć czyli mam pełną stulejkę? Mam za chwile 19 lat, poznałem fajną dziewczyne lekko starszą bo ma około 21 :) Koniecznie chce ze mną to zrobić a ja co by tu nie mówić mam stulejke, krótkie wędzidełko, jestem prawiczkiem, w pewnym stopniu uzależniłem się od masturbacji z częstotliwością minimum raz na 48h. Obawiam się ,że mój mały jak się potocznie mówi przyzwyczaił się do dotyku wyłącznie mojej dłoni i ogladania filmow a nie robienia tego z dziewczyną. Nie jestem przekonany czy byłbym w stanie się nawet podniecić gdyby zaczęła ze mną robić to co by chciała ^.^ Co mi radzicie? Na pewno zabieg muszę zrobić ale zrobie go prywatnie więc jest szansa na to ,że wszystko będzie lepiej przeprowadzone niż publicznie z czekaniem etc? Założyć sobie blokade na pornosy i nie wchodzić? Co jej powiedzieć? Na pewno prawdę, tylko ,że u mnie stulejka i wędzidełko to nie jeden problem. Tyle mam pytań a tak mało odpowiedzi. Proszę pomóżcie podając swoje opinie.
 

jarek89

Moderator
Trudno na podstawie Twojego opisu wywnioskować, czy masz wyłącznie zbyt krótkie wędzidełko czy również zwężenie napletka. Jeżeli nigdy nie było możliwe zsunięcie w całości napletka, to prawdopodobnie występują oba schorzenia. W każdym razie potrzebna jest ocena doświadczonego urologa i ewentualny zabieg chirurgiczny.

Co do uzależnienia, masturbacja jest naturalnym sposobem realizowania potrzeb seksualnych, w sytuacji gdy nie mamy stałego partnera. Jest także nierozłącznym elementem dojrzewania, co nie pozostaje bez znaczenia w Twoim wieku.
Jeżeli jesteś samotny i nie masz możliwości na ten moment innego sposobu rozładowania napięcia seksualnego, które się kumuluje przez cały dzień i które jest oznaką zdrowia, wówczas masturbacja jest czymś całkowicie normalnym. Jeżeli byś tego nie zrobił, to zapewne miałbyś w nocy polucje i organizm w ten sposób sam wyregulowałby ten problem.
Częstotliwość masturbacji jest wynikiem popędu seksualnego. Jesteś młody, więc masz większy popęd (tzn. że jesteś zdrowy). Poznasz dziewczynę, z którą zaczniesz regularnie uprawiać seks, to i rzadziej będziesz używał ręki.

Problem byłby gdybyś traktował masturbację jako główny sposób rozładowywania napięć psychicznych innego rodzaju (np. stresu) lub miałbyś problemy z wchodzeniem w relacje i masturbacja dominowałaby w Twoim życiu przez dłuższy czas.

Także nie klasyfikuj swoich naturalnych reakcji jako patologię i nie wpędzaj się z tego powodu w poczucie winy, bo to bez sensu :wink:
 

jarek89

Moderator
Nie ma takiej zasady, że zabieg w publicznym/niepublicznym szpitalu w ramach NFZ równa się fuszerka, a gdy wyłożysz kasę to będzie bez żadnych problemów. Jakość leczenia zależy przede wszystkim od lekarza.

Jeżeli chcesz mieć zabieg za darmo, to zorientuj się w swojej okolicy, jak wygląda sprawa terminów w różnych placówkach urologicznych, które mają podpisaną umowę z NFZ. Być może znajdziesz taką, w której czas oczekiwania nie będzie zbyt długi.
 

Mordimerek

New member
Pytaniem jest tylko co jej powiedzieć... Bo jestem osobą która się mocno stresuje, nie ważne czy to egzamin na prawko czy coś bardziej intymnego. W moim stanie chyba ciężko będzie przeprowadzić nawet seks oralny choć nie jestem do końca przekonany.
 

jarek89

Moderator
Mordimerek napisał:
Nie jestem przekonany czy byłbym w stanie się nawet podniecić gdyby zaczęła ze mną robić to co by chciała ^.^
I nie rób z siebie chłopie impotenta! :D

Mordimerek napisał:
Bo jestem osobą która się mocno stresuje, nie ważne czy to egzamin na prawko czy coś bardziej intymnego. W moim stanie chyba ciężko będzie przeprowadzić nawet seks oralny choć nie jestem do końca przekonany.
A seks jest zarezerwowany tylko dla przebojowych, którzy się niczego nie stresują? To byłoby nas co najmniej o 3/4 mniej na świecie... Nie przesadzaj!

PS. Przeprowadzić to możesz niewidomego przez jezdnię, a nie seks oralny. Ten się po prostu robi/uprawia... ot co :wink:
 

tymek

New member
Mordimerek napisał:
Pytaniem jest tylko co jej powiedzieć... Bo jestem osobą która się mocno stresuje, nie ważne czy to egzamin na prawko czy coś bardziej intymnego. W moim stanie chyba ciężko będzie przeprowadzić nawet seks oralny choć nie jestem do końca przekonany.
Mam nie mal identyczny problem. Jestem ciekaw czy się uporasz, przełamiesz i powiesz. Ja jestem jeszcze na etapie zwodzenia, praca, nie mam czasu heh. Za długo tak nie poćiągnę wiem, ale zawsze coś odwlekę. Narazie o tym nie myślę, jakoś spontanicznie wyjdzie, że musi na mnie troszkę poczekać i tyle. Świat się nie zawali. Spodobałem się jej ( na to co mam w głowie) a nie to co mam w spodniach.
 

Mordimerek

New member
jarek89 napisał:
PS. Przeprowadzić to możesz niewidomego przez jezdnię, a nie seks oralny. Ten się po prostu robi/uprawia... ot co :wink:
Masz racje, źle to ująłem w słowach. Mam nadzieje ,że jak jej powiem o moich "schorzeniach" nie ucieknie albo nie znajdzie sobie innego...
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Czy to Stulejka niepełna? Stulejka 5
W Stulejka lub coś gorszego w wieku 13 lat Stulejka 7
K Stulejka Częściowa Stulejka 9
M Stulejka? Stulejka 8
W Stulejka ? Stulejka 7
Podobne tematy

Do góry
TOPlist