• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko i obrzezanie

acab93

New member
Witam. Mam 20 lat jestem 4 dni przed pierwszą wizytą u urologa, gdy byłem mały miałem stulejkę, jednak powoli sukcesywnie zacząłem "trenować" i teraz udaje mi się ściągać skóre podczas wzwodu jednakże jak ściągne ją tak 2-3 cm za żołądź, wędzidelko robi sie strasznie białe, naciagniete i nie schodzi rowno pionowo w dol, również ściąga żołędzia w dół. Z tego względu mam do was pare pytań:
1. Czy lekarz zgodzi sie jeszcze dodatkowo na obrzezanie i da radę zrobić to podczas jednego zabiegu (czytałem, że stulejka lubi wracać po latach, więc chciałbym to załatwić za jednym zamachem)
2. Da radę zrobić obrzezanie low and tight na NFZ
3. Czy dam radę sam dojść do domu (szpital jest 400/500metrów od mojego mieszkania, nikt w domu nie wie ze chce isc na zabieg, chce zachowac dyskrecje)
4. Penis jest nienaturalnie zakrzywiony w dół, moze dałoby radę go troche wyprostować

Dodam jeszcze, że zabieg chcę wykonać na NFZ
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

Delfin

New member
wg mnie:

1. Myślę, że lekarz może zrobić jednocześnie obrzezanie jak i sprawę wędzidełka.
2. nie wiem :)
3. 500m możesz mieć problem jeżeli to będzie obrzezanie, jest to do zrobienia ale możesz się nieźle wymęczyć a poza tym możesz też niepotrzebnie wymęczyć miejsce gojenia się ran, dlatego radze lepiej wziąść taxówkę lub jak już pogadałeś z rodzicami to ich zatrudnić.
4. Zabiegiem na skórze napletka/wędzidełka nie wyprostujesz trzonu penisa. Prostowanie to jest zupełnie inna historia i jeszcze bardziej skomplikowana. Raczej chyba nie robi się zabiegu obrzezania i prostowania podczas jednej operacji.
O prostowaniu możesz dużo poczytać w necie.
 

Podobne tematy

Do góry