• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krew na opatrunku

obrzezanomnie

New member
Siemka, 9 dzien po obrzezaniu czesciowym i dalej pojawia sie krew na opatrunku, powiem że 4,5 dzien krwi nie bylo w ogole pozniej zaczęło krwawic wedzidelko, raz nawet krwawienie bylo dosc duze, teraz mniej, często przy przykrywaniu po nocy oponki napletkiem widze ze wydobywa sie spod niego swieza krew. Nie dużo bo na opatrunku sa tylko lekkie kropeczki. Bylem tydzien po zabiegu na kontroli bo troche mnie ta krew niepokoila, lekarz powiedział ze wszystko okej, a tydzien po zabiegu nie ma sensu patrzec za bardzo bo rana sie przebudowuje jeszcze. Dodatkowo wyvisnac mi troche skrzepu i starl, nie wiem czy sprawdzal co znajduje sie w obrzęku, tak czh siak kazał mi sie nie przejmować. Mam do was pytanie jak u was wygladalo krwawienie po zabiegu, szczwgolniee chetnie poznam historię osob po czesciowym i plastyce wedzidelka, bo ja mialem taki zabieg i z tego co widze tonpo calkowitym rany sie szybciej goja. Nie odczuwam prawie żadnego bolu tylko lekkie pieczenie przy mocniejszym dotknieciu wedzidelka wiec chyba ok.
 

Trolo

Well-known member
Krwawienia będą normalne, a powodują je pewnie nocne wzwody. Musisz robić bardziej ciasny opatrunek, żeby Ci szwów i strupków nie nadrywało.
 

Podobne tematy

Do góry