• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Korzystanie z pisuaru

font91

New member
Nie jestem tu po to, żeby udowadniać, że nie jestem wielbłądem ludziom nie rozumiejącym problemu
Tak jak pisałem wcześniej jeśli jest ktoś z Warszawy z tym problemem i chce podjąć się autoterapii zapraszam do kontaktu
Cześć
 

kaloryfer!

Active member
Ja tak się dziwie. Moglem być w kabinie i jak ktos byl obok to i tak się meczylem. Albo sam w samolocie w kiblu i nichuchu... niemniej ostatnio lepiej duzo jest.

To po prostu siedzi w głowie.

Co innego po alko, to mogę łac gdziekolwiek.
 

Krystiankendroj

Active member
No właśnie
Alkohol
U mnie też był taki problem , jak w kiblu w szkole byłem sam to ok , ale jak słyszałem że ktoś idzie to nie szło, skupiałem się tak bardzo żeby się wysikac że nie wychodziło nic , czułem presję normalnie że ktoś usłyszy że nie sikam , czułem się tak jakby oni tam czekali aż zacznę sikac jakby słuchali xD
Problem właściwie minął jak zacząłem nałogowo pić alkohol , lałem już swobodnie
W tej chwili już długo nie pije ale problem nie powrócił
Wszystko kwestia psychiki
Ale żeby chodzić z takimi problemami do psychiatry czy psychologa to już jak dla mnie robienie sobie samemu problem
Nie dość że nie można normalnie sikac to jeszcze się to gdzieś podświadomie wywleka na miano wielkiego problemu rujnującego życie, i ta taka uwiez do problemu jeszcze bardziej się zaciska
Do tej pory mam tak że w niektórych miejscach nie mogę się wysikac poprostu , ale nie robię z tego problemu bo wiem że tak mam i już
Jak się jest całym spiętym ja k baranie jaja całe życie to i z sikaniem problemy są taka prawda
 

VilppuPL

New member
1. Czy też macie tak, że jak korzystacie z pisuaru to ciężko jest Wam oddać mocz? Ja jakoś nie potrafię się skupić i zawsze mam tak, że staję przed pisuarem i nie mogę sprawić aby leciało 😅
2. Czy jak z nich korzystacie, to zdarza się Wam patrzeć na sprzęt sąsiada z pisuaru obok lub czy sami doświadczacie tego, że ktoś na Wasz sprzęt spogląda 🤔?
1. Nie, oddaję mocz bez problemu.
2. Zdarza się, ale za dużo sytuacji takich nie ma. Jak jest okazja to oczywiście że tak. Sam specjalnie trochę się oddalam od pisuaru żeby można było dobrze popatrzeć na sprzęt i sam robi się wzwód przy takich okazjach ale nie było przygód 😅
 

arek a

Active member
Kiedyś w Poznaniu na dworcu wchodzę do toalety, a tu stoi gość, jakiś zbok przy pisuarze z wywaloną stojącą pałą, tak żeby inni widzieli, wcale nie sikał, tylko napalał się na facetów sikających obok, spoglądając im w pisuar. Przykry i żenujący widok.
 

Lubelski

Active member
@arek a...a może chłop miał prostatę?...przy prostacie z tego co wiem to, ciężko jest oddać mocz...tobie się chce a, ci nic nie leci 😏odrazu zbok.Xd...kiedyś słyszałem jak kumpel szczał obok kabiny i gadał do swojego małego by szczał szybciej 😆
 

Lubelski

Active member
Ja po operacji usunięcia stulejki w miejscach wc publicznych czy, karzczory, drzewka robie jedynkę na luzie aż miło🙂wcześniej miałem problemy z skupieniem się na oddaniu moczu i nie do końca się wyróżniałem😛w pisuary wogóle nie szczam, wole normalnie po ludzku do kibelka.Xd
 
Do góry