• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Korzystanie z pisuaru

Chlopak23

New member
1. Czy też macie tak, że jak korzystacie z pisuaru to ciężko jest Wam oddać mocz? Ja jakoś nie potrafię się skupić i zawsze mam tak, że staję przed pisuarem i nie mogę sprawić aby leciało 😅
2. Czy jak z nich korzystacie, to zdarza się Wam patrzeć na sprzęt sąsiada z pisuaru obok lub czy sami doświadczacie tego, że ktoś na Wasz sprzęt spogląda 🤔?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To nie masz problemu z pisuarem tylko z tym ze jest ktos obok. Jakby byly dwa klopy kolo siebie bez scianki tez bys sie nie odlał. Twoj pisior wysyła sygnal do mozgu ze za ch.. nie pusci strumienia jak ktos patrzy lub moze patrzec, twoj mozg sie irytuje i próbuje zmusic pisiora by jednak sie odlał. A dupa w tym czasie sie smieje z was obu.
 

Humanista

Active member
Ja zawsze się trochę blokuję przed pisuarem, sporo facetów to ma. Trzeba przemóc skrępowanie albo sikać w kabinie. Ogólnie 99% facetów nie patrzy na fiuty innych podczas sikania, bo i po co? Nie dość że można dostać w pysk, to jeszcze nawet osób homoseksualnych aż tak nie kręcą szczający faceci w publicznej toalecie. Także nie, nikt na cb nie patrzy.
 

toastt

Well-known member
1. Czy też macie tak, że jak korzystacie z pisuaru to ciężko jest Wam oddać mocz? Ja jakoś nie potrafię się skupić i zawsze mam tak, że staję przed pisuarem i nie mogę sprawić aby leciało 😅
2. Czy jak z nich korzystacie, to zdarza się Wam patrzeć na sprzęt sąsiada z pisuaru obok lub czy sami doświadczacie tego, że ktoś na Wasz sprzęt spogląda 🤔?
Korzystaj zatem z kabiny i w żadnym wypadku nie przyj na siłę, bo się możesz dorobić poważnych problemów z prostatą i mięśniami w miednicy mniejszej. Odpowiadając na pierwsze pytanie to tak, ja nie lubię sikać do pisuaru przy innych mężczyznach, wolę mieć odrobinę prywatności i idę do kabiny. Co do drugiego pytania to jeżeli korzystam z pisuaru, to nie zaglądam komuś na sprzęt.
 

MKD

Active member
Tylko i wylaczne kabina. Penisa po oddaniu moczu nalezy wytrzec papierem toaletowy zeby pozniej z niego do majtek nie kapalo…

ja akurat jestem obrzezany ale jesli ktos nie jest i szcza do napletka a do tego nie wytrze do powodzenia ;)

jakas higiena musi byc.

a co do opisanego problemu kiedys tez tak mialem, zespol wstydliwego pecherza to sie chyba nazywa. Kwestia psychiki, mnie by krepowalo gdyby ktos mi na fiuta patrzyl jak sikam a druga sprawa ze to by bylo mega dziwne
 

Wah

Member
Zawsze jest zasada jak np. w galerii jakieś jest obok siebie powiedzmy 6 pisuarów to w miarę możliwości musi być jeden pisuar odstępu pomiędzy szczającymi. Ogólnie to jak szczasz to nie patrz się na nikogo tylko na swojego ptaka albo w dziurę w którą celujesz mocz. Skup się na tym żeby trafić w sam środek a nie w ścianki. W ten sposób może unikniesz stresującego myślenia.
PS. kiedyś jak siedziałem w kabinie to słyszałem jak obok w pisuarach dwóch gości się odlewało i jeden do drugiego mówi "Czuje Twój mocz" a po chwili dodał "u siebie na butach" :D xddd
 

toastt

Well-known member
Zawsze jest zasada jak np. w galerii jakieś jest obok siebie powiedzmy 6 pisuarów to w miarę możliwości musi być jeden pisuar odstępu pomiędzy szczającymi. Ogólnie to jak szczasz to nie patrz się na nikogo tylko na swojego ptaka albo w dziurę w którą celujesz mocz. Skup się na tym żeby trafić w sam środek a nie w ścianki. W ten sposób może unikniesz stresującego myślenia.
PS. kiedyś jak siedziałem w kabinie to słyszałem jak obok w pisuarach dwóch gości się odlewało i jeden do drugiego mówi "Czuje Twój mocz" a po chwili dodał "u siebie na butach" :D xddd
Ja kiedyś poszedłem do kibla w knajpie i w drodze do kabiny prześcignęli mnie dwaj goście prowadzący się nawzajem pod ramię (byli wypici jak się patrzy), weszli do środka, no a ja czekam i słyszę: "ej stary przesuń się kur. bo se do kibla nie trafię" :D.
 

Jaffar

New member
Ja gdy sikam do pisuaru i ktoś mi się na mój sprzęt patrzy to ja na jego też, i sam z siebie nie zawsze zaczynam się na kogoś patrzeć i czasem mi się zdarzy spojrzę co ktoś ma i w wielu przypadkach on się do mnie patrzy. I mi to problemu nie robi.
 

drj

New member
Miałem podobny problem, wynikający z braku pewności siebie. Teraz jest lepiej.
Na początku, co może wydawać się śmieszne, ale u mnie zadziałało, stojąc przy pisuarze lekko dmuchałem na końcówkę i mocz zaczynał lecieć :D oczywiście robiłem tak jak nikogo więcej nie było. Teraz już tego nie potrzebuje, leję w pisuar na luzie :D
 

KKchris

New member
Ja totalnie nie mam z tym problemu, jest pisuar - sikam w pisuar. Ktoś jest obok? - bez znaczenia. No takiej sytuacji, żeby ktoś mi się patrzył na fujarę, to jeszcze nie było. Ja sam nigdy nikomu się na sprzęt nie patrzę, ale zdarzyło się w publicznych toaletach z zobaczyć kogoś czasami, ze względu na zaprojektowanie pisuarów, bądź ktoś tak stanął, że przechodząc po prostu było widać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

font91

New member
Jestem Maciek, mam 32 lata. Mam wstydliwy pęcherz od kilkunastu lat. Nie jestem w stanie się wysikać przy innych i koniec. Jeśli jest tu ktoś z Warszawy, kto na to cierpi niech się odezwie: font91@wp.pl.
Możemy wspólnie sobie pomóc poprzez autoterapię. Nie krępuj się. Szkoda życia.
 
sorry, ale moim zdaniem dlaczego wywróciło życie ? chodź do kabiny i po sprawie. Ja nie mam tego problemu, a i tak zawsze idę do kabiny bo jak wyżej już kolega pisał, pisiora trzeba wytrzeć !
 

font91

New member
Sorry, ale w kabinie też nie mogę. Jak wywróciło życie? No np. tak że jak wychodziłem do szkoły/pracy to sikałem rano w domu, a później sikałem dopiero po powrocie do domu. Cały dzień z pełnym pęcherzem. 0 wyjść ze znajomymi, koncertów, podróży itp. Myślę, że można to nazwać wywróconym życiem.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak byłeś sam w całym kiblu też nie mogłeś się odlac? Cos się wierzyć nie chce. Jeszcze rozumiem przy kimś mieć problem wiedząc że stoi obok już nawet mogę zrozumieć (chociaż ciężko) że będąc w kabinie i mieć świadomość że ktoś też jest w pobliżu w kiblu, ale bez jaj że będąc samym w całej łazience, kiblu nie mogłeś się odlać i czekałeś by iść do domu.
 
Do góry