• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Korekta prącią metodą Nesbita opis i zdjęcia

Status
Zamknięty.

nope

Well-known member
Chlopie ty masz jakis problem chyba na swoim punkcie i swojego fiuta 🤣🤣🤣🤣 to forum jest jak sama nazwa wskazuje od meskiego zdrowia a nie dla koniobijców i wszystko co tutaj jest to w celach medycznych i dla ludzi potomnych. Dalej nie czaisz chyba o co chodzi z fotami. Fartlo ci sie nie jak każdemu stąd i trafiles na ok lekarza który nie jest koniowałem to nie znaczy że inni tak dobrze trafili. Foty dają chociaż na pogląd jak ktoś zrobi relacje jak dany lekarz sie spisuje i jak wyglądają efekty i tylko to ludzi interesuje a nie twoje magiczne przyrodzenie na punkcie którego masz kompleks. Lepiej zebys nie trafil na nieodpowiedniego lekarza który bedzie robił błazna z Ciebie i będzie zapewniał że wszystko ok a będzie na odwrót. Sory ale ja jak szedłem sie obrzezać to szukałem po nazwiskach i sprawdzałem relacje ludzi którzy u niego byli. Spodobal mi się efekt jaki robił u innych i sam sie zdecydowałem do niego pójść i również jestem zadowolony. Masz foty to masz jasny pogląd jak jest zrobione a nie sam opis ze jest dobrze a w rzeczywistosci kaszanka.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Usunął to usunął. Nie ma co drążyć tematu, przeciez go nie zbijemy z tego powodu. Zamykam.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry