Korekta prącią metodą Nesbita opis i zdjęcia

Kiti

New member
Kiti
Dodam też tylko że żona jest po jednym porodzie, a aktualnie jest w drugiej ciąży, i nie bardzo ma ochotę na współżycie, dlatego też wybrałem taki okres na zabieg. Także dotychczasowe stosunki, to nie były akcje typu "Bierz mnie Tarzanie" tylko "no jak już bardzo chcesz to sobie wsadź i zobacz czy coś ci ta operacja dała tylko szybko bo chce już spać" (a w głowie jeszcze liczy ile by butów mogła kupić zamiast tej operacji ) :)
 

Kiti

New member
Dziwi mnie to że skura nacinana jest wokół żołędzia gdzie wiadomo że blizna będzie widoczna ...CZEMU JEJ NIE NACINAJĄ U PodSTAWY PENISA GDZIE SA WLOSY LONOWE WIEC NIC BY NIE BYLO WIDICZNE!!@
 
Ostatnia edycja:

eRKa

Member
Ano podobno stwierdzają, że w rowku zażołędnym właśnie blizny tak nie widać zwłaszcza, że często przy okazji w tym miejscu robi się korekty wędzidełka i obrzezanie. Sprawdza się taka procedura i tak robią. Czasem nacinają skórę wzdłuż penisa więc z dwojga wolę już tak.
 

Konrad1

Member
Słuszne spostrzezenie. Ale skoro wszyscy tak robia. To chyba twoja wersja jest poprostu niemozliwa z jakis wzgledow. Ale nie wiem. Nie wiem jak wogole to wyglada to sciaganie tej skory. Nie potrafie sobie tego wyobrazic. Hehe.
 

Konrad1

Member
Hej, powróciłem po małej przerwie. Temat w sumie do działu obrzezania ale ponieważ jest to jakby ciąg dalszy po nesbicie to zostawaim go tutaj, Zdecydowałem się zrobić korektę tego napletka bo mnie drażniły te fałdki grudki czy jak to nazwać.
Byłem u tego samego lekarza, koszt 1400 zł zabieg w znieczuleniu miejscowym. Efekty na zdjęciach poniżej.
W spoczynku:
W erekcji 70-90%
https://i.imgur.com/Aj5JMfP.jpg
https://i.imgur.com/PdCBt68.jpg
https://i.imgur.com/WpIgflv.jpg
https://i.imgur.com/lwh434a.jpg
https://i.imgur.com/dXzz4hd.jpg
https://i.imgur.com/qNRs5dL.jpg
https://i.imgur.com/rOovf25.jpg
https://i.imgur.com/xogCn5E.jpg
https://i.imgur.com/AgNnrjW.jpg
https://i.imgur.com/QlbVgSW.jpg
Doktor przyznał że tej skóry faktycznie mam spory nadmiar. Teraz jest o wiele lepiej. Jak jest totalny flak to skóra pokrywa cały żołądź aż do cewki i na końcu jest tylko mała dziurka przez którą widać cewkę skóra ściąga sie cała bez problemu. Myślę ze jest to idealna długość. Bardzo wygodna, napletek nie skleja się. Podczas erekcji też jest jeszcze skóra która się przemieszcza i może nakryć lekko żołądż. W zwodzie pojawia się mała fałdka od góry. To przez to że chyba jednak od dołu zostało wycięte więcej skóry niż od góry.
https://i.imgur.com/rOovf25.jpg
na tym zdjęciu widać linie blizny że od spodu jest ok 1 cm od żołędzia a od góry ok 2cm. i przy w zwodzie ten centymetr się marszczy.
Jeżeli wzwód jest słaby to idzie to i tak ściągnąć, ale czuć lekki dyskomfort. Natomiast przed samą wytryskiem jak jest już na 100% to ta fałdka jest większa i zbliża się do samego żołędzia.
Jestem zadowolony z efektu w 80% procentach. Podczas spoczynku wszystko ok, ale podczas erekcji ta fałdka trochę mnie drażni, podczas stosunku nie przeszkadza, ale podczas oralnego seksu trochę tak, i ciężko przez nią założyć kondona.
 

Konrad1

Member
Mialem nie pisac. Ale duzo osob pyta na priv wiec chyba efekt im sie podoba. Oba zabiegi robił doktor Nalaskowski.
 

eRKa

Member
Cześć. Widzę, że się zdecydowałeś ;). Chyba faktycznie wygląda lepiej od strony estetycznej więc pewnie było warto. Pozdrawiam.
 
Do góry