• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Komplikacje po zabiegu

Pieterson

New member
Hej,

czy ktos z was po zabiegu obrzezania po dluzszym czasie odczuwa jakis dyskomfort i ma wrazenie ze zabieg nie został przeprowadzony do konca dobrze? albo ze nie zagoiło się to wszystko odpowiednio?

Ja odczuwam dyskomfort w miejscu gdzie bylo wedzidelko.. cos jakby za duzo skory bylo wycietej i kazdy seks/masturbacja sprawia ze penis jest zwlaszcza w tym miejscu strasznie obolaly ;( ktos ma podobnie?
 

ObrzezaniBULI

Active member
Tak samo mam...lekarz dermatolog mnie uspokoił że to nie załupek,tylko blizna po operacyjna i obrzęk po operacyjny w miejscu operowanym...a czemu tak się długo utrzymuje,to musi lekarz urolog obejrzeć...najlepiej ten co operował.ale ja osobiście będę u innego 21lipca mam wizytę.
 

ObrzezaniBULI

Active member
prawie 3 miesiące po zabiegu mija...wczoraj zauważyłem przy stosunku że dyskomfort się zmniejszył prawie nie odczuwalny 🙂od ostatniego sexsu miałem tydzień przerwy
..teraz do wypłaty przerwa,do połowy sierpnia,no chyba że jej się samej będzie chciało.XD...u mężczyzny urolog,a na nazwiska nie pamiętam.w poniedziałek ci napisze jaki lekarz urolog
 

Podobne tematy

Do góry