• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Grube żyły-utrudnienia/komplikacje podczas i po zabiegu?

Witam. W maju wybieram sie na zabieg(za4miesiace gdyż chce to zalatwic po maturze, ponieważ chce sie skupic na nauce i oszczedzic sb stresu i dodatkowych obowiazków zwiazanych z dbaniem o małego po zabiegu)

1 Moje pytanie wiąże sie z tym że przez całą dlugość małego przyjaciela po prawej stronie ciągnie sie taka gruuuba zyła. I wgl by mi to nie przeszkadzało bo widziałem na zdjeciach jak i filmach że to normalne ale niepokoi mnie to że w moim przypadku ta zyła jest takze uwypuklona na żołędzi. I tu pojawia sie moje pytanie czy gdy zostane obrzezany to ta żyła na żołędzi może np peknośc, przerwac sie itp pod wpływem otarć bielizny? Czy to normalne ze na żołędziu jest uwypuklona zyła? Czy bedzie to miało jakis wpływ na współzycie, dyskomfort, problem przy otarciach?
Znalazlem podobne zdjęcie, jak bd miam chwile czsu to wrzucę swoje.
http://www.google.pl/imgres?sa=X&biw=11 ... =114&ty=79

Żyła na moim wyglada bardzo podobnie, jest troche grubsza na trzonie niz ta na zdj, ale na zoledziu wyglada podobnie pod wzgledem grubosci.

2 Kolejne pytanie zwiazane jestz tym ze na moim przyjacielu jest ogolnie duzo zył, grubych, widocznych ale nie uwypuklonych jak ta jedna przez cała dłuogosc. Czy to moze miec jakis wpływ na zabieg? Częstsze i intensywniejsze krwawienia? Problemy przy zabiegu z zamknieciem naczyn?
Znalazłem równiez podobne zdjecie:
http://www.google.pl/imgres?start=99&sa ... =125&ty=74

Zyły na tym zdjeciu rowniez są bardzo podobne do tych które mam.

Pozdrawiam.
 

atanazy

New member
Myślę, że każdy fachowiec sobie z tym poradzi. Zostaw zmartwienia osobie, która będzie operowała. Sam nic nie wskórasz i nic nie zmienisz. Poza tym raczej nie ma podstaw do zmartwień. :p
 
Wiem ze lekarz zrobi wszystko dobrze. Nie martwią mnie zyły bedace na troznie tylko te który uwypuklają się na żołędziu :( wiadomo ze lekarz ich nie uszkodzi, ale tez ich przciez nie wytnie przy okazji a wiec zostana i beda psuły wygląd żołędzi, ale najgorsze jest to ze boje sie ze beda powodowały dyskomfort, albo pekną podczas stosunku, czy wtedy gdy żołądź będzie się ocierała o bielizne :(
 

beatbox

New member
akustyk1000 napisał:
Wiem ze lekarz zrobi wszystko dobrze. Nie martwią mnie zyły bedace na troznie tylko te który uwypuklają się na żołędziu :( wiadomo ze lekarz ich nie uszkodzi, ale tez ich przciez nie wytnie przy okazji a wiec zostana i beda psuły wygląd żołędzi, ale najgorsze jest to ze boje sie ze beda powodowały dyskomfort, albo pekną podczas stosunku, czy wtedy gdy żołądź będzie się ocierała o bielizne :(

Nie martw sie na zapas :) Zobaczysz, że lekarz zrobi tak zeby było dobrze a twoje obawy są wyssane z palca :) Pozdrawiam.
 

beatbox

New member
akustyk1000 napisał:
Jednak obawiam sie co bedzie z ta zyłą na zoledzi. Nie przezyje 2 zabiegow jelsi bedzie trzeba ja usunąć :(

Każdy ma zyły na penisie i to wielkie. Nie martw sie bo na serio nie jestes odosobnionym przypadkiem ;)
 
Tomuś :D klamka zapadła :D ide na zabieg i nikt tego nie zmieni ;)
Z tego co wyczytalem gdzies na forum to miales czesciowe czyli kolego nie powinienes miec zadnych problemow z brakiem wrazliwosci ani z 'biciem niemca po kasku' bo skórke masz ruchoma przy czesciowym :D
 

Podobne tematy

Do góry