• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Komplikacje po zabiegu plastyki i usunięciu wedzidelka.

Marcin1985

New member
Dzień dobry, panowie zna ie jakiegoś urologia który się zna na plastyce i komplikacjach? Jestem. Prawie 10 lat po zabiegu, pisałem tu na forum objawy. Przebadałem się sam na wszystkie możliwe sposoby nie mam żadnych wenerycznych itd. Boli mnie ujscie cewki, sikam na dwa strumienie, lewa strona żołędzi jest powiększona od zabiegu spycha strumień na jedną stronę. Chodziłem pytałem, nikt nie pomaga bo szukają zwężenia, a to wymazy już robiłem z 15 wymazow i nic. Jestem przekonany że, po zabiegu to przyszło. Przed nic mi nie było. Podczas seksu boli, przy wytrysku nie mogę dotknąć. I tak już kupę lat.. Czytałem o jakimś, rumienku po zabiegu i objawy są identyczne. Wszystko inne wykluczone. A nie chce lekarzom narzucać. Potrzebuję fachowca co mnie nie odeślę. Jestem że slaska ale pojadę wszydzje gdzie trzeba i zapłacę każde pieniądze żeby mnie naprawili. Pozdrawiam wszystkich.
 

Marcin1985

New member
Dzięki wielkie za pomoc. Jak trafi się specjalista to i innym będę mógł pomóc w razie czego. Jak ktoś coś ma, to wrzucajcie. Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry