• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka godzin po zabiegu ufff

anonimus

New member
Witam. Jestem już kilka godzin po zabiegu -powiem szczerze kamień z serca i póki co jakaś ulga ale nie można za wcześnie się cieszyć. Miałem robioną plastykę i usuwane wędzidełko - chciałem obrzezanie ale doktor stwierdził ze wystarczy plastyka bo mam na tyle skórki itp sprzęt owinięty w opatrunek szwy się schowały do środka i jak na razie czuje lekki ból-zalecił mi od 3 dnia 10 minut moczyć w rumianku i nic poza tym. Bardzo bym prosił o porady jak najlepiej zadbać o penisa i co robić żeby najszybciej się goił. Proszę o rady. Pozdrawiam.
 

stulejarz16

New member
też jestem kilka godzin po tym, mi zalecił co oddawanie moczu moczyć wacka w wodzie z szarym mydłem :D no i za każdym razem opatrunek zmieniać.
 

anonimus

New member
lepiej w protexie chyba co? mi nic o tym nie mowil- a miales plastyke czy obrzezanie? ja na razie czuje sie ok a mały sie schował i goi sie w srodku póki co mam go nie wyciągac
 

stulejarz16

New member
plastyke

mi lekarz powiedział żebym nie próbował go w niczym moczyć ani smarować, tylko w wodzie z szarym mydłem. ale chyba muszę w środę iść do niego na wizytę bo strasznie dziwnie to wygląda ;/ napletek nie jest "okrągły" tylko wydaje się jakby był kawałek z niego wycięty, taki trójkącik i z tego szwy wystają ;s wygląda to jakby się rozerwało ale chyba nie mogły się szwy rozerwać nie?
 

anonimus

New member
hmm ja myśle ze jesli by ci sie szwy rozerwały to mialbys duzo krwi po tak krótkim czasie-u mnie krwi to nie widac jakas kropla a do srodka od momentu zabiegu nie patrzyłem-teraz pasuje mi sie wysikac i wlasnie nie wiem jak mam to zrobic po czy umyc czy co .sikales juz?
 

stulejarz16

New member
no w sumei fakt ;d krew mi już nie leci, tzn. czasami jakaś mała plamka się pojawi ;d no szczałem nie raz ;P zdejmowałem opatrunek i normalnie to robiłem, potem tylko polewałem karabin wodą z szarym mydłem i zakładałem opatrunek ;p znów tak żeby stał jak rakieta do góry.
 

anonimus

New member
ja kupiłem o stenicept choc lekarz nic nie mówił -mocz sam w sobie tez okaza .a jak przeszedłes zabieg? ja czułem ból przy szyciu a tak to nawet spoko powiem ci
 

stulejarz16

New member
ja nic nie czułem :D tzn. lekkie ukłucia przy znieczuleniu a potem to dopiero przy pierwszej zmianie opatrunku w szpitalu jeszcze trochę pobolało ;d i teraz mam tam takie dziwne uzcucie ;d to nie ból tylko takie jakby szczypanie ;p a ten ostenicept to bez recepty? ile kosztuje? to odkaża?
 

anonimus

New member
czuje to samo takie szczypanie własnie-tak kupiłem bez recepty dokładnie octenisept- ja zapłaciłem w aptece 25.30 za małą buteleczkę -on jest głównie na odkazanie i antybakteryjny itp i dobrze pic rumianek podobno bo przeciwzapalny
 

anonimus

New member
moczyc mi kazał od 3 dnia po 10 minut dziennie a jesli chodzi o picie to działa przeciwzapalnie na cały organizm wiec na sprzęcicho podejrzewam ze tez - teraz mnie szczypie ide przemyc go bo musze sie wysikac a jak u ciebie ?
 

stulejarz16

New member
to też zacznę pić ;d mi ten lekarz powiediał żebym z niczym nie kombinował i tylko w wodzie z szarym mydłem go płukał i moczył;| to ja już nie wiem ;s ja właśnie mam pierwszą erekcje ;o faktycznie boli jak cholera
 

anonimus

New member
aha no ja jeszcze nie miałem - strasznie sie boje tego zebym niem usiał miec poprawki ze otwór nadal bedzie za wąski itp szkoda gadac
 

stulejarz16

New member
taa ;// ja tam nawet nie zaglądałem wtedy ;d już leży spokojnie, potem przy zmianie opatrunku przed snem zobaczę co i jak ;/ oby tylko nie pękało od tego bo sięwolniej goić będzie ;/
 

anonimus

New member
ja zmieniłem opatrunek po sikaniu ale miałem tylko bandaz wiec go owinąłem -kazał mi 2 dni nie zmianiac ale brudny strasznie był wiec pomyslałem ze lepiej zmienic
 

sławek83

Moderator
Ja używałem DETREOMYCYNA 2% taką maść. Smarowałem go rano i wieczorem po prysznicu. W ciągu dnia po każdym sikaniu brałem na wacik Rivanol i delikatnie go przemywałem nim. Chyba u mnie to zadziałało bo Wacek jest zagojony idealnie i wygląda jakby nigdy nie miał robiony zabieg. Opatrunek w ciągu dnia zmieniałem tylko jak widziałem że jest brudny. Wiem jedno, że też nie mogłem ściągać napletka bo strasznie bolało i wydawał się za ciasny ale starałem się ściągać ile mogłem i przemywać go dokładnie bo pod napletkiem było tyle świństwa że szkoda gadać. A jak wkońcu po 10 dniach ściągnąłem cały napletek to się przeraziłem jak zobaczyłem ile tego tam jeszcze było. Więc, staraj się go jak najwięcej ściągać i dokładnie przemywać. Uważaj tylko żebyś sobie czegoś nie zerwał, jak nie idzie to nie ściągaj na siłę.
 

anonimus

New member
aha rozumiem- ja na razie po sikaniu psikam jedynie octeniseptem-zaraz po operacji lekarz mi go pokazał i napletek sciągał sie pieknie ,jeszcze dzis nie bede nic ruszał ale mam nadzieje ze bedzie ok pierwsza noc za mną ojjj te wzwody były nie miłe jak naciągało skórkę ale miałem w poblizu zimną butelke i przykładałem i moment przechodziło(rada jakiegos forumowicza-dziekuje) czy te noce teraz wszystkie takie bedą?
 

anonimus

New member
ja dzisiaj jestem pierwszy dzien po zabiegu i mam kilka pytan
1. od kiedy mam cwiczyc napletek
2. kiedy pierwszy prysznic
3. czym najlepiej przemywac(mam jedynie octenisept)
4. czuje cały czas takie swedzenie czy to normalne?
5. szwy mam w srodku czy one mogą tam byc i czy bedzie sie to dobrze goic

Bardzo prosze o odpowiedzi kogos kto przez to pzreszedł dziekuje
 

stulejarz16

New member
dołączam sie do pytań Twoich. Tylko że mi do przemywania polecił wodę z szarym mydłem bo powiedział że naturalnie najlepiej się zagoi a szwy mam chyba na zewnątrz, albo pół na pół
 

Podobne tematy

Do góry